-
Dobór odpowiedniego paska od pompy wody w Audi A4 B5 1.6 ADP
I ten nowy jest ciut tak jakby za duży...
-
Dobór odpowiedniego paska od pompy wody w Audi A4 B5 1.6 ADP
Stary pasek ma numer. Bosch 1987948143 avx11 x528la 251 Stary Bosch 1987948143 avx11 x528la 250 nowy
-
seba93 obserwuje zawartość Zaślepka na wężu w A4 B5 1.6 , Dobór odpowiedniego paska od pompy wody w Audi A4 B5 1.6 ADP , Jak zdemontować pompę wody w Audi A4 B5 1.8 ADR? i 1 inny
-
Dobór odpowiedniego paska od pompy wody w Audi A4 B5 1.6 ADP
Witam serdecznie mam jedno pytanie odnośnie paska od pompy wody .. bo wczoraj przyszedl pasek od pompy wody i jest odrobione za duży tylko dziwne bo zamówiony według numerów paska starego ... czy ten pasek jakos sie naciąga?
-
Problem z odpalaniem Audi A4 B5 1.6 przy minusowych temperaturach
U mnie okazuje sie parownik gazu .. on powoduje ze nie trzyma i jest za duża mieszanka ... bo spotyka sie gaz i benzyna i go zalewa ..i dlatego bedzie tak dlugo krecil az odpali .... I potwierdził to gazownik tez . Także jest wino wajca
-
Problem z odpalaniem Audi A4 B5 1.6 przy minusowych temperaturach
U mnie to raczej nie będzie rozrusznik bo byłem wczoraj u mechanika .. I mowil ze rozrusznik w porządku... I powiedziałem mu ze mam gaz w aucie to odrazu powiedzial ze zakręca mi butle i rano mam sprawdzic ale 90 procent to będzie ta przyczyną, wiec zaraz będę wiedział
-
Problem z odpalaniem Audi A4 B5 1.6 przy minusowych temperaturach
Witam serdecznie otóż mam takie problem z audi A4 b5 1.6 97r. Chodzi o to ze jak jest temperatura minusowa to juz mam problem z odpalaniem ... ledwo odpala, czasem bywa i tak ze jak kręcę to tak jakbym akumulator siadał... I wtedy przestaje kręcić i ponownie kręcę i odpali ,,, a co to dopiero jak będzie z minus 15.. ma ktos jakis pomysł jaki moze byc problem ? Dodam ze kable zapłonowe wymienione rok temu tak samo jak palec zapłonowy... dodam ze właśnie dzis jest 5 stopnij i problem był z odpaleniem musiałem kręcić...
-
Problem z odpaleniem A4 B5 1.6 ADP
Temat można zamknąć problem rozwiązany. Problem okazał się palec od aparatu zapłonowego wymieniłem na nowy . A dodam od siebie że ten błąd sterownika zniknął i wcale nie był sterownik uszkodzony . Pozdrawiam
-
Zaślepka na wężu w A4 B5 1.6
Temat można zamkną auto chodzi beż problemu . Problemem był palec od kopulki
-
Zaślepka na wężu w A4 B5 1.6
Oki dam znać dopiero jak ogarnę auto bo nie mogę go jak narazie odpalić bo kręcę kręcę I nic kable zaplonowe wymienione , nawet filtr wymienilem pompa chodzi iskra na swiecach jest ale on zachowuje sie tak jakby nie mial dobrej iskry iwczoraj zajrzałem do kopulki i jak zobaczyłem jak palec wygląda to mam nadzieję że to przez to . Tak wygląda stary
-
Zaślepka na wężu w A4 B5 1.6
Dzięki za odpowiedź i właśnie mam problem bo widać jest otworek bo przy samej końcówce się urwało. Myślę czy nie zamknąć to czym innym jak myślisz?
-
Zaślepka na wężu w A4 B5 1.6
Cześć sorki panowie że piszę taki temat ale kurde nie mogę skojarzyć od czego ta zaslepka zielona jest co widać na zdjęciu? Dodam że to zdjęcie to nie moje tylko kogoś innego ale potrzebuje waszej pomocy bo szukam takiej zaślepki bo mi sie wlasnie urwala ale nie wiem jak to nazwać... może ktoś z was będzie wiedział?
-
Problem z odpaleniem A4 B5 1.6 ADP
Ogólnie jeszcze nie rozwiązałem problemu . Bo blokuje mi immobilizer.... ale pisałem do znajomego i jego mechanik powiedział że nie dokonca może oznaczać uszkodzony sterownik .. on go podepnie pod vag i będzie wszystko wiedział i przy okazji zrobi immobilizer także dopiero coś będzie wiedział po świętach lub dalej ..
-
Problem z odpaleniem A4 B5 1.6 ADP
Można zamknąć temat
-
Problem z odpaleniem A4 B5 1.6 ADP
-
Problem z odpaleniem A4 B5 1.6 ADP
seba93
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta