Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi.

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam mam taki dziwny przypadek Chodzi o nagrzewanie auta czy włączam hi to temperatura nie rośnie wyżej niż 60 max stopni gdy włączę klimatyzację tempateratura wzrasta do 90 . Dodam tylko że czasem jadąc autostradą nawet na hi się dogrzewa ,a czujnik wymieniłem termostat też co to może być ?
  2. Podłączałem i nic nie ma tam pokazane
  3. Nie mam kabla do vcds , a myślisz że to może być termostat ?
  4. Witam panowie ,mam taki problem z moją a4 b6 że coś jest nie tak z czujnikiem temperatury, chodzi o to że za desce temperatura nie podnosi się na więcej niż 60 , kupiłem nowy czujnik , ten z tyłu silnika , dodam że jak auto stało krzywo i było włączone to temperatura się podniosła do 90 , i teraz mam pytanie czy to ten czujnik, albo jak sprawdzić miernikiem ta wtyczkę od czujnika , albo co zrobić bo boje się że coś się stanie z silnikiem bo nie wiem jaka jest temperatura
  5. Dzięki panowie teraz wiem że te pomarańczowe kable to can to mi pomogło okazało się jednak że nie zawierają kable z modułem te can kupię nowa wtyczkę do modułu i zlutuje , dziękuję za pomoc
  6. I dalej nic ,ciekawi mnie które to kable od modułu są i ile masz ich być ja tych pomarańczowych mam 4 ? To dobrze chyba ale jakie tutaj ma być napięcia i kiedy to nie wiem
  7. Kable nowe zrobiłem i nic , a na tych pomarańczowych ma być napięcie? Bo jest tylko na jednym ? Kod 01331 taki miałem
  8. Jak to zrobić podpiąć do kompa jak podpinałem to miałem tylko uszkodzone lewe drzwi zamek zmieniłem nawet i nic
  9. Witam mierze się z problemem jakim jest nie działające podnoszenie szyb w audi a4 b6 w przodu bo z tyłu mam na korbkę , wymieniłem silniczki na nowe te gdzie jest mniej pinów i nic zero reakcji kable między słupkiem sprawdziłem, dodam jeszcze że z pilota otwierają się wszystkie odrzwi ale nie od strony kierowcy co to może być ,albo jakie jakie mają być napięcia na te kable od auta , brązowy masa czerwony 12 v a ta 4 małe też 12 na każdym ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.