Treść opublikowana przez VpH2k
-
Jaka poduszka do skrzyni GAZ w Audi A4 B6 1.9 TDI?
dzięki
-
Jaka poduszka do skrzyni GAZ w Audi A4 B6 1.9 TDI?
WAUZZZ8E43A275139 ale co da vin jak skrzynia jest inna wiem ze byla kupowana na złomie nie jestem pewien ale skrzynia jest z 2.5tdi prawdopodobnie dlatego podałem kod skrzyni GAZ
-
Jaka poduszka do skrzyni GAZ w Audi A4 B6 1.9 TDI?
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś wie jaką poduszkę skrzyni biegów kupić do skrzyni o oznaczeniu GAZ mam 1.9tdi wiem że skrzynia była wymieniana ale nie jestem pewien od czego to skrzynia i jaka poduszkę kupić
-
Nie działające tylne głośniki i subwoofer w A4 B6
okej dzieki za pomoc bede pisal jak bedzie nowy
-
Nie działające tylne głośniki i subwoofer w A4 B6
Wiem a czy to musi być konkretnie ten sam (8E9035223) czy może być np z a4 b7 lub 8e5035223
-
Nie działające tylne głośniki i subwoofer w A4 B6
okej to zamawiam wzmacniacz i napisze jak poszło po zamontowaniu nowego
-
Nie działające tylne głośniki i subwoofer w A4 B6
dokladnie
-
Nie działające tylne głośniki i subwoofer w A4 B6
powierzyłem i sygnał jest 3.5v mi wyszło w oby dwóch a w tym kablu od subwoofera nie ma napięcia
-
Nie działające tylne głośniki i subwoofer w A4 B6
Okej to zaraz pójdę do auta i sprawdzę a czy te kable co idą do subwoofera tam tez powinno być jakieś napięcie?
-
Nie działające tylne głośniki i subwoofer w A4 B6
jeżeli chodzi o stałe 12v i remote 12v to może być tam ponad 12? wczoraj mierzyłem i było 13.7 i sorry ze pytam ale jestem laikiem w tym temacie. Ten sygnał liniowy tez powinien mieć jakieś napięcie czy jak to sprawdzić?
-
Nie działające tylne głośniki i subwoofer w A4 B6
Witam, mam pewien problem z moją a4 b6 od momentu zakupu nie działały tylne głośniki oraz subwoofer i postanowiłem się za to zabrać sprawdziłem czy jest napięcie w kostce i jest ale nie ma już w tej kostce od subwoofera dodam że są jakieś 3 dodatkowe kable i 1 nie jest w ogóle podłączony a 2 te grubsze nie wiem gdzie idą jeszcze nie rozbierałem żeby zobaczyć gdzie idą i to jest moje pytanie: Czy tam w ogóle powinno być napięcie?