-
Jak sprawdzić numer softu silnika przed aktualizacją dieseL Gate A3 8P 2011 2.0 TDI CFFB
turzol jaki numer ma soft przed diesel gate
-
Jak sprawdzić numer softu silnika przed aktualizacją dieseL Gate A3 8P 2011 2.0 TDI CFFB
-
Jak sprawdzić numer softu silnika przed aktualizacją dieseL Gate A3 8P 2011 2.0 TDI CFFB
Muskel 1 bracie, niestety nie mam, może znasz inny sposób sprawdzenia tej informacji. Albo chociaż może jakie wersje wgrywali do silnika CFFB.
-
-
Jak sprawdzić numer softu silnika przed aktualizacją dieseL Gate A3 8P 2011 2.0 TDI CFFB
Witam, jestem posiadaczem Audi A3 8P 2.0 TDI kod silnika CFFB z 2011 roku, chciałbym zapytać, czy jest możliwość sprawdzenia jaką miałem wgraną mapę silnika oraz numer softu przed aktualizacją oprogramowania desel Gate E189, np. po numerz VIN lub w jakiś inny sposób, może jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć, udało mi się tylko ustalić, ze miało to miejsce w 2016 roku, zależy mi przede wszystkim na stanie przed aktualizacją gdyż dążę do wgrania orginału, gdyż po modernizacji wystąpiły prolemy z egr/DPF. Pozdrawiam.
-
spolszczenie fisu w audi a3 8p
Witam, posiadam audi a3 8p 2011 r. chciałbym zmienić język w fis ( licznik) gdyż mam do wyboru niemiecki albo angielski, a chcę mieć polski, czy ktoś jest mi w stanie podpowiedzieć jak tego dokonać. Pozdrawiam klubowiczów!!!
-
Który pin w Sterowniku zasilania sieci w audi Q3 2014 odpowiada za oświetlenie podłogowe
Muskel 1 , powiedz mi jeszcze proszę jaką wsuwkę mam kupić, by wpiąć się w ten pin, pozdro
-
Który pin w Sterowniku zasilania sieci w audi Q3 2014 odpowiada za oświetlenie podłogowe
Muskel 1, ty to jesteś mistrz, pozdro, piona!!!
-
Który pin w Sterowniku zasilania sieci w audi Q3 2014 odpowiada za oświetlenie podłogowe
Witam Kolegów! Mam pytanie, posiadam Audi Q3 2014 r. w którym to znajduje się moduł zasilania sieci VW AG 8X0 907 063 N, moje pytanie jest takie, który pin odpowiada za oświetlenie nóg w pojeździe. W załączniku zdjęcie dla uwagi. Dołożyłem sobie zestaw oświetleniowy, nie chcę podpinać się pod bezpiecznik, chcę to zrobić ze sztuką, ażeby zakodować i działało jak Audi nakazuje. Pozdrawiam.
-
Problem z EGR w audi A3 8P 2.0 TDI
Muskel 1 , jak byś podszedł do tematu? przywrócić aktualizację oprogramowania na tą oryginalną, założyć nowy Egr i jeździć/obserwować? masz może jakiś lepszy pomysł?
-
Problem z EGR w audi A3 8P 2.0 TDI
Muskel 1, zamienniki Meat&Doria oraz Pierbrg.
-
Problem z EGR w audi A3 8P 2.0 TDI
Witam, jestem posiadaczem Audi A3 8P 2.0 TDI 140 KM, silnik CFFB, mam problem z egrem, a mianowicie nie jestem w stanie prawidłowo zdiagnozować gdzie leży przyczyna awarii. Nadmieniam, iż już kilkukrotnie dokonywałem jego wymiany na nowy co kończyło się niepowodzeniem. Po wymianie na nowy po zrobieniu kilkuset kilometrów auto przechodzi w tryb awaryjny, po czym wyskakują mi takie błędy: *4807- Układ recyrkulacji spalin- P040100 (096)- natężenie przepływu za małe *5171- recyrkulacja ciśnienia doładowania P029900 (096)- nieosiągnięta granica regulacji *9120- czujnik 1 układu recyrkulacji spalin P046C 00 (032) - niewiarygodny sygnał *4891- zawór układu recyrkulacji spalin N18 P0403 00 (167) -usterka Chcę tylko nadmienić, iż otrzymałem informację, iż w moim pojeździe wykonano aktualizację oprogramowania dla silnika 2.0 tdi EA189 - diesel Gate - problem z emisją spalin( dość głośna nieudana adaptacja oprogramowania wśród VAGÓW), od czego zacząć, czy ktoś z was miał podobny problem, jak go rozwiązać. Czy należy wgrać oryginalną mapę silnika oraz założyć nowy egr. A może dokonać egr OFF. Pozdrawiam!!!
-
Problem z EGR w audi A3 8P 2.0 TDI
Muskel 1 masz jakiś pomysł? Tak, dziękuje za zwrócenie uwagi, zmieniłem już błędnie przekazane informacje.
-
Problem z EGR w audi A3 8P 2.0 TDI
Witam, jestem posiadaczem Audi A3 8P 2.0 TDI 140 KM, silnik CFFB, mam problem z egrem, a mianowicie nie jestem w stanie prawidłowo zdiagnozować gdzie leży przyczyna awarii. Nadmieniam, iż już kilkukrotnie dokonywałem jego wymiany na nowy co kończyło się niepowodzeniem. Po wymianie na nowy po zrobieniu kilkuset kilometrów auto przechodzi w tryb awaryjny, po czym wyskakują mi takie błędy: *4807- Układ recyrkulacji spalin- P040100 (096)- natężenie przepływu za małe *5171- recyrkulacja ciśnienia doładowania P029900 (096)- nieosiągnięta granica regulacji *9120- czujnik 1 układu recyrkulacji spalin P046C 00 (032) - niewiarygodny sygnał *4891- zawór układu recyrkulacji spalin N18 P0403 00 (167) -usterka Chcę tylko nadmienić, iż otrzymałem informację, iż w moim pojeździe wykonano aktualizację oprogramowania dla silnika 2.0 tdi EA189 - diesel Gate - problem z emisją spalin( dość głośna nieudana adaptacja oprogramowania wśród VAGÓW), od czego zacząć, czy ktoś z was miał podobny problem, jak go rozwiązać. Czy należy wgrać oryginalną mapę silnika oraz założyć nowy egr. A może dokonać egr OFF. Pozdrawiam!!!
Pablo232
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta