-
Ilość oleju w manualnej skrzyni biegów A4 B9 2.0TDI
WAUZZZF46JA005580
-
-
Ilość oleju w manualnej skrzyni biegów A4 B9 2.0TDI
Witam Napisałem e-mail w sprawie doboru oleju do skrzyni biegów do RAVENOL odpisali mi w ten sposób „do skrzyni manualnej 0DJ należy zastosować olej RAVENOL MTF‑4 SAE 70W, -nowe napełnienie 1.8 litra, przy wymianie około 1.1 litra.” wydaje mi się że ilość oleju 1.1 jest zbyt niska . Ma ktoś może jakąś widzę na ten temat ?
-
Piszczenie podczas skrętu w A4 B9
Dzięki za podpowiedź,sprawdzę . A co myślisz o diagnozie mechanika ?
-
Piszczenie podczas skrętu w A4 B9
Witam . jestem po wizycie u mechanika w Niemczech . Powód wizyty to piszczenie podczas jazdy przy wykonywaniu skrętu ( wchdzenia w łuk ) . Piszczenie wydobywa się z prawego przedniego koła. Diagnoza mechanika jeśli wszystko dobrze zrozumiałem , luz na łożysku dyferencjału tzn do wymiany jest część do której przykręcona jest pół oś . Ze względu na koszta chciałbym to jeszcze raz zdiagnozować i w razie potrzeby naprawić w Polsce ale mechanik odradza jazdę do polski . Moje pytanie czy spotkał ktoś się z taką bolączką i jak szybko trzeba reagować ?
-
Przy jakim przebiegu problem z Adblue w A4 B9 2.0TDI?
Dzięki za odpowiedzi i tak nawiasem mówiąc to podziwiam Twoją wiedzę bo czytam Twoje odpowiedzi na różne problemy . Pozdrawiam
-
Przy jakim przebiegu problem z Adblue w A4 B9 2.0TDI?
Ciekawa odpowiedź bo też już czytałem o uszczelnieniu . A jeżeli chodzi o tankowanie czy to prawda czy mit z tym żeby nie dopuszczać do pojawieniu się komunikatu o poziomie Adblue ? I czy trzeba jakoś uważać przy tankowaniu z dystrybutora? Raz dolewałem i ciągle odbijał pistolet i weszło 1,5 litra i przejachalem już 15 k i nic zero komunikatu
-
Przy jakim przebiegu problem z Adblue w A4 B9 2.0TDI?
Witam Posiadam A4 2.0 TDI DEUA. Mam pytanie o Adblue przy jakim przebiegu średnio jest problem z adblue ( sterownik , wtrysk itd ) . Mam przebieg 175 tys i z historii samochodu i z tego co mówił poprzedni właściciel nie wynika żeby miał już z tym problem . Auto jeździ w Niemczech . Z tego co widzę i czytam to prawie każda sztuka jest skazana na tą usterkę czy może się mylę ? Zastanawiam się po prostu jeidy mnie to spotka . Z góry dziękuję za odpowiedzi
-
Adaptacja akumulatora w Audi A4 B9
Oki dzieki za odpowiedz
-
Adaptacja akumulatora w Audi A4 B9
Zmieniłem z 75ah na 80 i to zakodowane i również amg czyli tam było Flencce czy jakoś tak no i ten numer seryjny który wpisałem obojętnie jaki bo wydawało mi się to bez znaczenia….
-
Adaptacja akumulatora w Audi A4 B9
- Adaptacja akumulatora w Audi A4 B9
Niestety ten obd który mam nie posiada funkcji BMS Rest . Akumulator wymieniony i wszystko jest oki ale nie został zakodowany i pytanie czy jeśli pojeżdżę parę dni z nie zakodowanym aku to coś się stanie ? Za parę dni jestem umówiony na adaptację- Adaptacja akumulatora w Audi A4 B9
Mam takie coś jest funkcja obd ale ty wytłumaczyłeś jak to wygląda w vcds a wiesz może jak to wygląda w obd ?- Adaptacja akumulatora w Audi A4 B9
Mam jakis komputer diagnostyczny obd ale nie wiem czy ogarnę- Adaptacja akumulatora w Audi A4 B9
Oki dzięki za wyczerpująca odpowiedź teraz na pewno udam się z tym do warsztatu nie będę robił tego na własną rękę- Adaptacja akumulatora w Audi A4 B9
Oki a co jesli sie tego nie zrobi ? Jakie sa konsekwencje? - Adaptacja akumulatora w Audi A4 B9