Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Equa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Equa

  1. Equa odpowiedział(a) na Equa temat w 1.8T
    Jutro będę z tym walczyć na szczęście mam na noc do pracy może dam radę reanimować samochód do tego czasu, dam znać co to było na przyszłość dla innych
  2. Equa odpowiedział(a) na Equa temat w 1.8T
    Ja niestety pod blokiem nie mam warunków do tego znajomy mechanik mi to zrobi ale widzę ze skoro filtr trzeba zrzucać to i nowy olej pewnie z bańkę 1 litr dokupić trzeba aby zalać to co się wyleje z filtra i nad nim
  3. Equa odpowiedział(a) na Equa temat w 1.8T
    Kurde, czyli jutro pozostaje laweta i do mechanika bo raczej nie warto ryzykować aby na kołach dojechał aby motoru nie zatrzeć bo mam do przejechania z 8 km do znajomego, na jakie koszta można się szykować za taką imprezę?
  4. Equa odpowiedział(a) na Equa temat w 1.8T
    Myślisz? I to tak z dnia na dzień by puściła? I jest to możliwe aby przez tak krótki czas tyle oleju wypluła?
  5. Equa odpowiedział(a) na Equa temat w 1.8T
    Jest to możliwe aby w tak krótkim czasie silnik był odpalony max 5 min wyrzuciło aż tyle oleju? Dodam że dzień wcześniej jeździłem z dobre 20-25 km i nic się nie działo żadnych niepokojących objawów olej też był w normie
  6. Equa opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam silnik 1.8T BFB wzdłużny czy ktoś się orientuje skąd to może cieknąć? Rano sprawdziłem poziom oleju w silniku i było tak mniej więcej 4/5 miarki czyli wszystko w normie lecz samochód był delikatnie nachylony w przód przejechałem max 300-400 metrów na parking by sprawdzić na płaskim, zgasiłem odczekałem godzinę i nagle patrzę i mam połowę bagnetu nigdy silnik nie palił oleju i nie ubywało ani grama z prawej strony (patrząc od przodu maski, strona kierowcy) pod filtrem oleju widać taki wyciek cały i widać miejsce z gwintem aby tam coś miało by być jakąś śrubą czy szpilka? ktoś może się orientuje na jakie koszta się szykować? Jutro jestem już umówiony do mechanika. Poniżej zdjęcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.