Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

IceSoldier71

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez IceSoldier71

  1. Temat widzę że jest głębszy , ogrzewanie szyby i fotela pasażera też włącza się i wyłącza , więc pytanie czy ma tak być czy ocb bo fotel pasażera grzeje normalnie faktycznie siedzenie i plecy dodam że jak wyłączę ogrzewanie foteli to dalej szyba włącza się i wyłącza
  2. mam sporty w półskórze z pełną elektryką fotel pasazera tez grzeja tylko plecy
  3. Jakbym mierzył w momencie w którym wyłącza się to bym widzial czy jest przerwa . Bo ogólnie w tych fotelach podobno miały grzać tylko plecy więc pytanie czy nie idzie pominąć siedzenia ?
  4. Zgaduje ze w lewym boku bedzie przerwa ? Z tego co wiem tam najczęściej pada i faktycznie tam czułem jakiekolwiek ciepło . dobrze myślę że rezystancje mierzyło sie na pinach 3 i 4 (żółto czarny i brązowy )?
  5. Witam , miał ktoś może tak że fotel kierowcy nie grzał , na VCDS reaguje na potencjometr ale w 4 kolumnie seat heating przeskakuje ciągle i ogrzewanie się włącza i wyłącza , mierzyłem napięcie na czarno żółtym i masie to pojawia się i znika .
  6. kilka razy wchodzilem w engine, logowanie i 11463
  7. Ogarnięte, pojechałem do elektryka aktywował i jakoś ruszyło coś musiało mi nie łapać
  8. z końcówką Q
  9. Silnik po mapie ale sterownika nie był wymieniany, pisałem do tunera i mówi że soft nie powinien blokować tempomatu
  10. To normalne że na końcu jest niezamkntowan?
  11. Nie zmieniałem, kodowanie 02042
  12. Wszystko sprawdziłem i jest ok
  13. Jakas brakująca wiązka?
  14. Będzie ok, bo czujniki działają poprawnie
  15. Jeszcze jakieś pomysły? Czujniki sprawne , manetkę widać w grupie 4 w sterowniku kierownicy a tempomat nadal nie działa. Brak instalacji pod bezpiecznik nr 5 jeżeli jest konieczne dorobienie instalacji potrzebowałbym schematu który pin jest od zasilania tempomatu
  16. Potrzebuje schemat podłączenia zasilania tempomatu. Tempomat dołożony brak konektorów na pin 5. Czujnik położenia pedału sprzęgła wymieniony reszta sprawna. Aktywacja tempomatu nie pomaga. W grupie 6 widać tylko 3 wartości, sprzęgło i hamulec
  17. Zapytałem czy uszkodzony czujnik blokuje działanie kontrolki
  18. jesli jest uszkodzony czujnik to kontrolka tez nie bedzie świecic? urwana blaszka stycznika czujnnika położenia pedału sprzęgła
  19. Witam, czy jak dołożyłem tempomat oczywiście z wymianą modułu i kodowaniem powinien działać mimo braku bezpiecznika i braku instalacji w skrzynce bezpieczników? Vag widzi ruchy manetki mimo to nie działa obstawiam typowo czujnik położenia sprzęgła lub zaczynam myśleć nad brakiem instalacji
  20. Witam, jak mam dobry modul to wystarczy sama manetka jak w linku czy musze wymienic calego pająka? allegro.pl ALLEGRO.PL
  21. Na listwie podobno ma być nacięcie na klucz 24 to po co ono jest?
  22. witam, mam problem mianowicie nie moge wykrecic drazka kierowniczego a4 b6 avant. Jest jakas sruba zabezpieczajaca poza ta na klucz 36 czy poprostu zapieczone?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.