Witam,
Od dłuższego czasu borykam się z problemem takim jak brak podwyższonych obrotów na zimnym silniku i podczas wypalania DPF. Dodam że nie wywala błędów na desce i w VCDS, DPF się wypala i jest w dobrej kondycji. Wydech czysty nigdy nie myty czyli procedura wypalania raczej działa. Temperaturę wskazuje raczej prawidłową, nigdy z termometrem nie biegałem i nie mierzyłem, po około 10km z małymi przestojami przy temp. 5stopni na zewnątrz i obrotach w okolicy 2000 silnik grzeje się do około 80stopni (wszystkie termostaty i zawory zwrotne wymienione). Nie wyświetla mi się również kontrolka check engine na zapłonie co mnie niepokoi czy to normalne bo zegary mają różne wersje czy na każdym powinna się taka kontrolka zapalać.