Miał ktos taki przypadek w audi A4 ,że po wcisnieciu pedalu hamulca kierunkowskaz prawy czy lewy miga szybciej tak jakby żarówka była spalona ...nawet teraz trochę nie jeżdziłem i przejechałem kulka metrow i jakby sięsamo naprawiło lecz za chwile to samo
Gdy mam włączony kierunkowskaz i nacisnę pedał hamulca zaczyna migać jakby była gdzieś spalona zarówka.
Czy ktoś wie gdzie szukać problemu?Żarówki mam wszystkie sprawne.