Dejv95
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Rozwiązania
-
Dejv95 odpowiedź w W Audi A4 B5 1.8T APU nie pali 4 cylinder został oznaczony jako odpowiedźWitam wszystkich po dłuższej przerwie .
Jako ze za moją glowice zeby Ją naprawić liczyli sobie za dużo u mnie w okolicy to szukałem przez ten cały czas dobrej używki i zakupiłem glowice ANB .
Na dniach biorę się za montaz i pytanie do was odnośnie szklanek .
Czy podczas składania szklanki trzeba opróżnic z oleju ? Jesli tak to w jaki sposob najlepiej je opróżnic ?
Czy składać tak jak jest i przed odpaleniem odczekać np cala noc zeby się " ułożyły " i nie było sytuacji że podwieszony zawor będzie.
Jedni mówią że oproznic i po odpaleniu się napełni a drudzy że składać jak jest i odczekać pare godzin.
Pozdrawiam !