Treść opublikowana przez Jozef11223
-
Czy do montażu lane asist w Audi A4 B8 trzeba wymienić kierownicę?
c**j wie stary o co ci chodzi, naoewno nic związanego z tym tematem
-
Czy do montażu lane asist w Audi A4 B8 trzeba wymienić kierownicę?
Jeszcze jedno pytanie mam, czy muszę dołożyć przycisk od lane asist i zmienić manetki czy mogę aktywować go przez samo mmi?
-
Czy do montażu lane asist w Audi A4 B8 trzeba wymienić kierownicę?
A to nie jest do przedlifta który obsługuje tylko lane asist a nie active lane asist?
-
Czy do montażu lane asist w Audi A4 B8 trzeba wymienić kierownicę?
A jeszcze mam pytanie jaki numer kamery szukać do polifta bo narazie znalazłem same do przedlifta
-
Czy do montażu lane asist w Audi A4 B8 trzeba wymienić kierownicę?
Chodzi mi o kamerę od lane asist z sterownikiem czy trzeba ściągać cp z niej czy nie
-
Czy do montażu lane asist w Audi A4 B8 trzeba wymienić kierownicę?
Czy kamera od lane asist i moduł a5 mają ochronę komponentu?
-
Czy do montażu lane asist w Audi A4 B8 trzeba wymienić kierownicę?
Narazie wymieniłem gatewey podciągnąłem cany w okolice lusterka i dołożyłem przy okazji HBA. Teraz będę wymieniał szybę pod kamerę
-
Czy do montażu lane asist w Audi A4 B8 trzeba wymienić kierownicę?
Witam, czy do doposażenia Audi a4 2015 w lane assist muszę wymienić kierownicę czy aktywuje system bez wymiany kierownicy tylko po prostu nie będę miał wibracji?
-
Montaż i działanie asystenta świateł drogowych High Beam Assist w A4 B8 2011-2015
Czy ktoś wie jaki numer ma kostka do lusterka 8pin? Ta która wychodzi z instalacji w samochodzie? Bo w moim aucie poprzednie lusterko nie miało żadnej kostki, totalny golas żadnej elektroniki a teraz potrzebna mi właśnie ta kostka 8pin
-
Problem z addblue w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam, mam problem z addblue, mianowicie wyświetla mi się komunikat o uzupełnieniu czynnika i że mogę przejechać jeszcze 2300km mimo że mam pełen zbiornik czynnika, stan addblue mam 83% przynajmniej tak pokazuje komputer diagnostyczny, nie mam żadnego błędu i nie wyświetla mi się też w aucie komunikat o usterce tylko po prostu o uzupełnieniu. Miał kiedyś ktoś taki problem? audi a4 b8 2015 cnha
-
Wymiana Gatewey pod asystenta długich świateł w Audi A4 B8
W aso zawołali sobie za ściągnięcie cp z getweya 800zl, wydaje mi się to dużo, jaka jest średnia cena takiego zabiegu?
-
Wykodowanie sprawdzania żarówek doświetlających zakręty w Audi A4 B8
Witam, zainstalowałem ledy na doświetlanie zakrętów i samochód wywala błąd żarówek i odcina doświetlanie, można jakoś wykodowac to sprawdzanie? Żeby ledy działały normalnie? Chodzi o tą żarówkę h7 w lampach bixenonowych skrętnych a nie w przeciwmgielnych, samochód to audi a4 2015r
-
Wymiana Gatewey pod asystenta długich świateł w Audi A4 B8
Moduł kupiłem na allegro z fakturą na niego więc raczej nie powinno być z tym problemu 😄
-
Wymiana Gatewey pod asystenta długich świateł w Audi A4 B8
A jeszcze mam pytanie, czy mogę kupić getweya z samochodu po kasacji? Czy będzie jakiś problem ze ściągnięciem ochrony?
-
Wymiana Gatewey pod asystenta długich świateł w Audi A4 B8
Mam mmi 3G+ czyli ten getwey obsłuży wszystko tak jak należy?
-
Wymiana Gatewey pod asystenta długich świateł w Audi A4 B8
Witam, jestem na etapie kompletowania części pod asystenta długich świateł, potrzebuje również zmienić gatewey. Mam teraz w samochodzie gatewey o numerach 8R0907468N/8R0907468C H11 i znalazłem na internecie gatewey który powinien obsłużyć asystenta, a jego numer to 8R0907468P/8R0907468D H11. Czy ten gatewey nowy to dobry zamiennik tego który mam teraz? I czy gdy założę go do auta to dojadę nim na ściągnięcie ochrony komponentu? Auto to Audi a4 b8 2.0tdi 190km quattro 2014
-
Wylewanie się adblue przy dolewaniu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Dziwna sprawa ogólnie bo pokazane jest że addblue jest full zajechałem jeszcze na stację z addblue żeby spróbować nalać pistoletem, ale też się wylewało zobaczyłem do zbiornika i addblue było już przy samym korku czyli jest full ale przy próbie tankowania pistoletem błąd znikł narazie
-
Wylewanie się adblue przy dolewaniu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Ale wyświetlona jest informacja uzupełni addblue zasięg 1700km
-
Wylewanie się adblue przy dolewaniu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam, mam taki problem że podczas dolewania addblue bo wyswietlil mi sie komunikat o konieczności dolania, wylewa się przez zbiornik tak jakby było już full a komunikat jest, gdzie może być problem
-
Adblue w Audi A4 B8
Witam czy adblue 22241-1 to to samo co 22241? Audi a4 2015r 2.0 190km
-
Wymiana modułu gateway w Adi A4 B8
Mogę założyć nowy moduł i pojechać wtedy ściągać cp autem czy trzeba jakoś ściągać przed odpaleniem auta?
-
Wymiana modułu gateway w Adi A4 B8
Witam, muszę wymienić gateway w aucie i mam pytanie czy przy kupnie tego modułu muszę spisywać jakąś umowę kupna i czy zdjęcie ochrony komponentu wykona tylko aso?
-
Za wysoki stan oleju po wymianie w Audi A4 B8 2.0 TDI
Właśnie nie mam bagnetu
-
Za wysoki stan oleju po wymianie w Audi A4 B8 2.0 TDI
Witam, dzisiaj miałem wymieniany olej z filtrami, mechanik wlał ok 4.9l. Silnik cnha. Po sprawdzeniu w mmi stan oleju to max i info proszę spuścić nadmiar oleju. Pytanie czy mogę tak jeździć czy trzeba spuścić trochę?
-
Dołożenie kamery cofania do Audi A4 B8
Witam, czy jest możliwość dołożenia kamery cofania do a4 b8 2015 która nie ma pdc z przodu? MMI 3G+