-
Podłączenie wideorejestratora w Audi A4 B8
Dzięki będę próbował, ale ten stabilizator ma za krótkie przewody coś będę musiał wykombinować
-
Podłączenie wideorejestratora w Audi A4 B8
Haha, dobra i jak to dalej po podłączać aby miało ręce i nogi, minus od adaptera mam też podpiąć pod masę od żarówki czy może być po prostu pod inną masę?
-
Podłączenie wideorejestratora w Audi A4 B8
Największe napięcie pokazuje mi na czarno-białym prawie 12, a innych też pokazuje ale mniejsze, światła mam na,,0", plus do innych podłączam a minus do masy, i pokazuje wartości ale mniejsze
-
Podłączenie wideorejestratora w Audi A4 B8
No tak, i też niewiem który kabelek odpowiada za żarówkę cofania
-
Podłączenie wideorejestratora w Audi A4 B8
Tzn? Zwykle nie ledy Od kamerki idzie mi tylko plus, a w tym adapterze co podałeś mam plus i minus i Ci powiem jestem trochę ciemny
-
Podłączenie wideorejestratora w Audi A4 B8
Dobra a który to przewód od żarówki i który to sygnał wstecznego? Z wideorejestratora mam tylko plus
-
Podłączenie wideorejestratora w Audi A4 B8
Hak mam ?
-
Problem z otwieraniem drzwi w Audi A4 B8
Audi a4 B8 2009r, to może nakieruje mnie ?
-
Problem z otwieraniem drzwi w Audi A4 B8
W radiu, tego nie mam
-
Dzikibill23 obserwuje zawartość Podłączenie wideorejestratora w Audi A4 B8 i Problem z otwieraniem drzwi w Audi A4 B8
-
Problem z otwieraniem drzwi w Audi A4 B8
Mam taki problem, że gdy zamykam drzwi kluczykiem elektrycznym, to gdy wciskam otwieranie drzwi to otwierają mi się drzwi tylko od kierowcy, reszta drzwi od zewnątrz jest zamknięta ale od środka mogę je otworzyć, też niewiem czy na dobrym dziale piszę ale już napisałem.
-
Podłączenie wideorejestratora w Audi A4 B8
To jest wideorejestrator z kamerką cofania
-
Podłączenie wideorejestratora w Audi A4 B8
Mógłbyś opisać mniej więcej jak to mam podłączyć?? Jak już bym miał taki
-
Podłączenie wideorejestratora w Audi A4 B8
Mógłbyś mi pokazać jak to wygląda i mniej więcej pokazać(opisać) jak go podłączyć??
-
Podłączenie wideorejestratora w Audi A4 B8
Witam, posiadam Audi A4B8 2009r. Mam wideorejestrator firmy Tracer 4TS FHD CRUX, i mam problem z podłączeniem tzn, podłączone jest do gniazdka zapalniczki i wypuszczony kabel i podłączony od do kamerki wstecznej, i tak, z tego kabla od kamerki wstecznej wychodzi czerwony kabelek i pytanie mam, do czego mam go podłączyć aby zintegrowało się z wideorejestratora przy wrzuceniu wstecznego, próbowałem do kabla od żarówki wstecznej i zero reakcji, próbowałem w prawej lampie, pytanie czy może powinienem spróbować z bezpiecznikami do których mam przejściówkę?? Pomoże ktoś w nowym roku ???
Dzikibill23
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta