Miałem zmieniane Oprogramowanie na Język Polski wraz z Radiem. Jak na załącznikach ale nie mam możliwości wejścia na Mapy i Nawigacje, jest jakiś sposób aby to działało na standardy EU? Jeśli tak Bardzo bym prosił o wytłumaczenie ? i sposób zrobienia tego.
To w takiej sytuacji jeśli mam w Aucie 2g co by należy zrobić aby Nawigacja/Mapy chodziły?
Jestem Lewy w tym Temacie, także prosiłbym o jakieś rozwiązanie Pozdrawiam.