Skocz do zawartości

Peter325

Pasjonat - Nowicjusz
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Peter325

  1. Kupiłem go w styczniu, według sprzedającego miał naprawioną wadę olejową i po przejechaniu przeze mnie 3k km wychodzi na to, że jest ok - ubywa tak koło 50-100ml na 1000km co patrząc na bolączki tego silnika jest naprawdę dobrym wynikiem, ale myślę, że takie małe zużycie nie powinno wpłynąć tak bardzo na te spaliny.
  2. Cześć, zauważyłem ostatnio, że auto mi trochę kopci na siwo. Bardzo to było widać podczas przeglądu (zamknięte pomieszczenie, w połowie przeglądu było już siwo na hali), na zewnątrz wygląda tak jak na załączonym wideo. Diagnosta sprawdził parametry spalin - wszystko w normie. Nie bierze oleju, płynu chłodniczego (płyn dodatkowo potraktowany testerem obecności CO2 w układzie chłodzenia - nie wykrył nic). Podejrzewam więc coś z układem paliwowym - tylko co? Miał ktoś z Was kiedyś podobny problem? 20250410_064438.mp4
  3. Cześć, mam podobny problem, tylko, że jeszcze do wtryskiwaczy nie usiadłem ale też mi kopci na biało/siwo - najbardziej widać to na postoju. Co było przyczyną u ciebie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...