Cześć, u mnie podobna sytuacja. Świeżo po wymianie rozrządu słychać dźwięk z okolic pompy wysokiego ciśnienia. Czy miał ktoś z tym do czynienia ? Jakie mogą być tego koszty ? Mechanik zalecił wykręcenie i wysłanie pompy do sprawdzenia co może być kosztem 1000zł + ewentualna naprawa. Jak na chłodno usiadłem to jest opcja, że zrobiłem na tym może jakieś 25tyś km bo przy zamkniętej masce tego aż tak nie słychać a kojarzą mi się takie odgłosy. Obiło mi się o uszy, że jest to bolączka tych silników i ten typ tak ma
2.0 tdi 190, quattro z 2020r, przebieg 170tyś km.
IMG_3724.mov