-
Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
Albo jeszcze inaczej. Jest ktoś z Wrocławia lub okolic kto by mógł mi na to zerknąć
-
Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
Kodowanie jest raczej okej. 17977 - Przetacznik ukt.utrzymywania zadanej predkosci jazdy (E45) intryguje mnie ten błąd i na nim chcę się skupić zastanawia mnie czemu w drugiej tabeli po włączeniu tempomatu pojawiają się dwie jedynki. moze być problem w manetce ? brudne styki na kostce ? Na pinach w module ?
-
Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
Ponawiam temat. Zakodowane od A do Z jak z linku wyżej po raz kolejny. NOWA manetka czujnik sprzęgła i stopu dziala licznik przekodowany ( był z automatu jest w manualu) patrzyłem u znajomka w b7 na bity itp i zachowuje sie inaczej niż u mnie. u mnie po przełączeni manetki tempomatu na ON pojawiają się w 2 ramce dwie jedynki na początku i pierwsza w 4 ramce, u znajomego w czwartej ramce jest pierwsza i ostatnia i nie ma tych dwóch na początku w drugiej. blad 17977 jest stały i pojawia się po usunieciu wszytko w załącznikach poniżej, jedyne co mi przychodzi do głowy to uj***ny sterownik tempomatu pod taśmą. dodatkowo pytanie czemu nie moge wejść do gateway’a? IMG_1174.mov
-
Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
Kiera raczej b6 zwykła 3ramienna jakie kodowania sprawdzić na liczniku ?
-
Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
- Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
Niestety nie wiem, dostałem razem z samochodem. Mogę dopytać.- Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
Miałem używaną pokazywała to samo co ten nowy zamiennik- Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
Dwie sztuki ?- Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
Manetka jest nowa jakiś zamiennik, na vcdsie pokazuje że się włącza i wyłącza. moduł z pająkiem jest założony taki jak na focie. Komputer pokładowy działa. Taśma raczej nie ma ma znaczenia bo ona obsługuje poduszkę i multifunkcje. dziwi mnie to, że włączając manetka tempomat pokazuje na vcdsie wartość 0-1 ale opcję set, reset przyspieszanie/zwalnianie itp cały czas są zera.- Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
ori i topran. czy tylko mi to wygląda na to samo tylko jedno jest z logo VW ? ? po wymianie dalej nie działa tempomat. Jakieś dalsze sugestie ?- Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
No znam zasadę działania. Wymienię jeszcze raz czujnik sprzęgła i wtedy dalej będę działać, bo bez tego nie manco gdybać czemu nie działa.- Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
No otworzyłem drzwi, dotknąłem manetki, nie wiem, nagle się pojawiły i już potem nie zniknęły. Czyli dwie jedynki z przodu w tym oknie są powiązane z jedną jedynką w ostatnim ?- Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
Cześć. Nowy czujnik położenia pedału sprzęgła i dalej vcds go nienawidzi. od czego są te dwie pierwsze jedynki ? byly 00 cos tam dotknęłem i pojawiły sie 11 w ostatnim okienku są bity manetki tempomatu. Włączenie wyłączenie pokazuje 0 i 1 ale reszta nie działa.- Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
2002- Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
kodowalem (tzn nie ja, znajomek) wg poradnika na forum, był niby aktywny, na bitach pokazywało też, że tempomat (manetka) się włącza, ale resztę sterowania, przyspieszanie czy zwalnianie cały czas były zera, kupiłem nową manetkę, bo stwierdził że jest uwalona. jutro podłączymy jeszcze raz vcdsa i spróbujemy zrobić tak jak napisałeś, bo sczerwieni nienwiem czy zrobione jest tak jak pisałeś. - Problem z kodowaniem tempomatu w Audi A4 B6
Ksiezopln
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta