-
Kodowanie pilota od Webasto w Audi A4 B9
Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam
-
Kodowanie pilota od Webasto w Audi A4 B9
Ok. Udało się i pilot zadziałał. Dziękuję Ci bardzo za pomoc. Jeszcze jedna sprawa. Działa ale na chwilę obecną moge włączyć tylko wentylację. Czy zima włączy się webasto w związku ze spadkiem temperatury na zewnątrz? Czy trzeba gdzieś znowu coś ustawić żeby włączało się webasto a nie wentylowane?
-
Kodowanie pilota od Webasto w Audi A4 B9
Robię wszystko jak opisałeś ale wyskakuje mi komunikat " przerwano na skutek usterki". Docelowo proces zostaje zatrzymany Dodam tylko ze z aplikacji my audi normalnie wszystko działa. Masz pomysł co z tym zrobić?
-
Kodowanie pilota od Webasto w Audi A4 B9
Napisz proszę w wolnej chwili jak i gdzie mam tam wejść w Vcds i czego szukać. Bo jak ostatnio coś tam klikałem i było przyuczenie pilota to wyświetlało się ze pilot jest już przyuczony.
-
Kodowanie pilota od Webasto w Audi A5 8T
Co masz na myśli pisząc odpiąć sterownik?
-
Kodowanie pilota od Webasto w Audi A4 B9
Jeśli to nie problem to odezwę się do Ciebie jak wrócę do kraju i wezmę się za to.
-
Tonantw obserwuje zawartość Kodowanie pilota od Webasto w Audi A5 8T i Kodowanie pilota od Webasto w Audi A4 B9
-
Kodowanie pilota od Webasto w Audi A4 B9
Czy wiesz jakie wartości trzeba wpisać?
-
Kodowanie pilota od Webasto w Audi A4 B9
Czy mógłby ktoś dokładnie opisać co od czego i gdzie odpiąć? Mam taki problem ze webasto mogę włączyć tylko przez aplikację lub z auta. Z pilota niestety nie mam takiej możliwości. Proszę o pomoc
Tonantw
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta