-
Olej w mojej audiczce
Ale no dzieki Pany. Wiecie jestem przewrażliwiony pewnie troche bo no juz troszke kasy włożyłem w moje audi. Niby nic powiązanego z olejem nie naprawiałem ale noo 😁
-
Olej w mojej audiczce
- Olej w mojej audiczce
Hahahah sorki to muszka m- Olej w mojej audiczce
Witam. Juz kiedys pusalem na ten temat ale no jakos mi on nie daje spokoju nigdy. A mianowicie wyglad mojego oleju silnikowego w a4 b7 1.8t 163km. Jakbyście mogli ocenić. Moze ktos sie zna lepiej ode mnie a w zasadzie napewno ktos sie lepiej zna bo ja to kompletny laik 😁 Moj olej ma przejechane 4 tys prawie. Zazwyczaj wymieniam co 7-8tys. Na zdjęciu widoczna jest kilka kropli oleju z bagnetu na białej czystek kartce. Dodam ze olej w muare ciepły bo 2.5h wczesniej zgasiłem silnik- Jakie sprzęgło wybrać do Audi A4 B7 1.8T?
Dzięki. Później napisze do niego i zobaczymy co i jak😁 Aaa części zamawiałeś bezpośrednio u tego Pana czy aby podał numery?- Jakie sprzęgło wybrać do Audi A4 B7 1.8T?
Byłem wlasnie w sklepie i dałem im te numery czesci co wysyłałeś. Powiedzieli ze do 1.9 diesel to jest i ze nie bedzie pasowało bo inny układ sprzęgła jest i inne osadzenie i teraz juz nwm😁 A nawet jesli pasuje to nie trzea zadnych przeróbek robic zeby bylo ok?- Jakie sprzęgło wybrać do Audi A4 B7 1.8T?
Ahaaa w ten sposób. Czyli mimo ze awx to bedzie pasowało i do 1.8t. Aby z 1.8t dobrać tarcze i powinno hulać. A jakie masz doświadczenia z tym zestawem. Bo ja tak sie przyznam ze mualem juz robione sprzęgło ale bylo założone sachs i mialo byc dobrze no ale dupaa. Po czasie zaczelo sie tluc na wciśnięty sprzęgle i na cieplym silniku. Jak zimny to cisza- Jakie sprzęgło wybrać do Audi A4 B7 1.8T?
Ja mam naped przód To jest sprzedawane w takim zestawie czy trzrba osobno dokupować wszystko? Ogólnie tak sobie sprawdzałem ceny i wgl i widze ze naprzyklad tarcza dociskowa sprzęgła tylko do 1.9 Ja mam benzyniaka 1.8t- Jakie sprzęgło wybrać do Audi A4 B7 1.8T?
Witam. Zbieram sie do wymiany dwumasy i tarczy sprzeglowej wiadomo z dociskiem i łożyskiem. Podpowiedzcie doradźcie jakie założyć jaka firmę bo różne sa opinie. A nie ukrywam ze chciałbym na nim pojeździć a nie zaraz znów robic. Pacjent to standardowo a4 b7 1.8t- Audi A4 B7 1.8T BFB przydymia mi na zimnym rozruchu na niebiesko
Witam wszystkich. Dzis taki luźniejszy temacik. Posiadam a4 b7 1.8t 163km. Od jakiegoś czasu przydymia mi na zimnym rozruchu na niebiesko. Podejrzewam ze to moga byc uszczelniacze zaworowe. Poczytałem w necie o takim specyfiku do zmiękczania uszczelek jak ,,forte seal conditioner". Macie jakies doświadczenia z nim związane? Czy pomaga czy nie czy raczej szkodzi? Aaaa j jeszcze przeczytałem ze trzeba go dolewac do świeżo wymienionego oleju? Jak to z tym jest. Doradźcie. Z góry wielkie dzięki 😁- Wymiana rozrządu w Audi A4 B7 1.8T BFB
Jeszcze emniejsza z tym zeby sie raz wykosztować i potem zeby jezdzic. Ale z dzisiejszą jakością czesci samochodowych wiadomo jak jest i na dobrą sprawę zaraz znów moze byc słychać 🙂 No ale nic mam nadzieję ze i ja pojeżdżę z tym jak najdłużej 🙂- Wymiana rozrządu w Audi A4 B7 1.8T BFB
Kurcze to serio długo jeździsz na tym. U mnie po dlugim postoju zawsze słychać te 2 czy 3 sekundy. Ale to musi byc długi postoj. Tak jak teraz pracuje na 3 zmiane. Pod firma jestem ok. 22 i rano jak odpalam auto o 7 to juz słychać🙂- Wymiana rozrządu w Audi A4 B7 1.8T BFB
Serio aż tak duzo przejechales na tym kilkusekundowym grzechotaniu?- Wymiana rozrządu w Audi A4 B7 1.8T BFB
Dzięki za odzew. Mam juz od jakiegoś czasu. Gdzies moze od lipca lub czerwca taki kilku sekundowy grzechot na zimnym. Na cieplym cisza. Po kom widze zeby nie ruszac tego narazie. Takze no nie pozostaje mj nic na ten moment zeby sie wstrzymać z wymiana 🙂- Wymiana rozrządu w Audi A4 B7 1.8T BFB
Nie no aby przez kilka sekund maks 3 na zimnym. Jak silnik jest nagrzany nawet nie musi miec tych 90 stopni to tego nie słychać juz. Aby na zimnym 🙂 - Olej w mojej audiczce
A4B7Avant
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta