Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B7Avant

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A4B7Avant odpowiedział(a) na A4B7Avant temat w 1.8T
    Ale no dzieki Pany. Wiecie jestem przewrażliwiony pewnie troche bo no juz troszke kasy włożyłem w moje audi. Niby nic powiązanego z olejem nie naprawiałem ale noo 😁
  2. A4B7Avant odpowiedział(a) na A4B7Avant temat w 1.8T
  3. A4B7Avant odpowiedział(a) na A4B7Avant temat w 1.8T
    Hahahah sorki to muszka m
  4. A4B7Avant opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Juz kiedys pusalem na ten temat ale no jakos mi on nie daje spokoju nigdy. A mianowicie wyglad mojego oleju silnikowego w a4 b7 1.8t 163km. Jakbyście mogli ocenić. Moze ktos sie zna lepiej ode mnie a w zasadzie napewno ktos sie lepiej zna bo ja to kompletny laik 😁 Moj olej ma przejechane 4 tys prawie. Zazwyczaj wymieniam co 7-8tys. Na zdjęciu widoczna jest kilka kropli oleju z bagnetu na białej czystek kartce. Dodam ze olej w muare ciepły bo 2.5h wczesniej zgasiłem silnik
  5. Dzięki. Później napisze do niego i zobaczymy co i jak😁 Aaa części zamawiałeś bezpośrednio u tego Pana czy aby podał numery?
  6. Byłem wlasnie w sklepie i dałem im te numery czesci co wysyłałeś. Powiedzieli ze do 1.9 diesel to jest i ze nie bedzie pasowało bo inny układ sprzęgła jest i inne osadzenie i teraz juz nwm😁 A nawet jesli pasuje to nie trzea zadnych przeróbek robic zeby bylo ok?
  7. Ahaaa w ten sposób. Czyli mimo ze awx to bedzie pasowało i do 1.8t. Aby z 1.8t dobrać tarcze i powinno hulać. A jakie masz doświadczenia z tym zestawem. Bo ja tak sie przyznam ze mualem juz robione sprzęgło ale bylo założone sachs i mialo byc dobrze no ale dupaa. Po czasie zaczelo sie tluc na wciśnięty sprzęgle i na cieplym silniku. Jak zimny to cisza
  8. Ja mam naped przód To jest sprzedawane w takim zestawie czy trzrba osobno dokupować wszystko? Ogólnie tak sobie sprawdzałem ceny i wgl i widze ze naprzyklad tarcza dociskowa sprzęgła tylko do 1.9 Ja mam benzyniaka 1.8t
  9. Witam. Zbieram sie do wymiany dwumasy i tarczy sprzeglowej wiadomo z dociskiem i łożyskiem. Podpowiedzcie doradźcie jakie założyć jaka firmę bo różne sa opinie. A nie ukrywam ze chciałbym na nim pojeździć a nie zaraz znów robic. Pacjent to standardowo a4 b7 1.8t
  10. Witam wszystkich. Dzis taki luźniejszy temacik. Posiadam a4 b7 1.8t 163km. Od jakiegoś czasu przydymia mi na zimnym rozruchu na niebiesko. Podejrzewam ze to moga byc uszczelniacze zaworowe. Poczytałem w necie o takim specyfiku do zmiękczania uszczelek jak ,,forte seal conditioner". Macie jakies doświadczenia z nim związane? Czy pomaga czy nie czy raczej szkodzi? Aaaa j jeszcze przeczytałem ze trzeba go dolewac do świeżo wymienionego oleju? Jak to z tym jest. Doradźcie. Z góry wielkie dzięki 😁
  11. Jeszcze emniejsza z tym zeby sie raz wykosztować i potem zeby jezdzic. Ale z dzisiejszą jakością czesci samochodowych wiadomo jak jest i na dobrą sprawę zaraz znów moze byc słychać 🙂 No ale nic mam nadzieję ze i ja pojeżdżę z tym jak najdłużej 🙂
  12. Kurcze to serio długo jeździsz na tym. U mnie po dlugim postoju zawsze słychać te 2 czy 3 sekundy. Ale to musi byc długi postoj. Tak jak teraz pracuje na 3 zmiane. Pod firma jestem ok. 22 i rano jak odpalam auto o 7 to juz słychać🙂
  13. Serio aż tak duzo przejechales na tym kilkusekundowym grzechotaniu?
  14. Dzięki za odzew. Mam juz od jakiegoś czasu. Gdzies moze od lipca lub czerwca taki kilku sekundowy grzechot na zimnym. Na cieplym cisza. Po kom widze zeby nie ruszac tego narazie. Takze no nie pozostaje mj nic na ten moment zeby sie wstrzymać z wymiana 🙂
  15. Nie no aby przez kilka sekund maks 3 na zimnym. Jak silnik jest nagrzany nawet nie musi miec tych 90 stopni to tego nie słychać juz. Aby na zimnym 🙂

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.