Cześć,
mam pytanie dotyczące nowej aktualizacji dla modeli A4/A5 z 2024 r. z inteligentnym asystentem prędkości (ISA). Obecnie mam wersję MMI MHI3_ER_AU_P4026. W menu MMI w ulubionych mogę już ustawić wyłącznik ISA, ale interesuje mnie, czy w nowszych wersjach MMI można wyłączyć ISA za pomocą przycisku gwiazdki na kierownicy (zamiast przycisku podgrzewania kierownicy). Czy ktoś z Was wie coś o tej funkcji?
Mam również problem z CarPlay, który czasami samoczynnie traci połączenie z MMI, niezależnie od tego, czy jest to połączenie przewodowe, czy bezprzewodowe.
Dziękuję i pozdrawiam z Czech