Witam! Mam problem z klimatronikiem. Panel świeci się na czerwono w tym migająca „10". Czy przy zapalonym aucie, czy po zgaszeniu cały czas to samo. Nie da się nic włączyć, ani wyłączyć. Czy będzie to wina panelu ?
Audi A4b6 1.9 TDI sedan AWX 2001r.
Ponawiam ten temat czy wymieniałeś ten panel czy coś innego z tym błędem na klimatroniku, u mnie to samo świeci 10 na czerwono i nie nie działa i nie wiem czy to ten panel czy coś innego?