-
Problem z porannym odpalaniem Audi A4 B7 1.9 TDI BRB
Witam . A więc tak wracam do tematu palenia z rana i mało paliwa Uszczelnienie na wytryskach rozwiązał problem auto pali nawet jak jest mało paliwa . Dzięki za podpowiedź . Pozdrawiam
-
Problem z porannym odpalaniem Audi A4 B7 1.9 TDI BRB
Serwis kompletny robiony miałem 4 tys km jakiś 2 miesiące temu jak do tej pory 2 dzień i odpalił ok ale w baku jest pełno ale podejrzewam gorsza rzecz ponieważ po serwisie zrobiłem 3 tys Niemcy Polska i grama nie dodałem oleju ale tam miałem raz przypadek że nie odpalił poczym stał leki przodem do dołu później zatankowałem wyjeżdżałem paliwo zaczęło się to robić żonie kazałem zatankować uspokoiło się znów żona wyjeżdżała i się zaczęło od nowa teraz zatankowane i spokój ALE na bagnecie stan ponad odessalem aż 900 ml czyli podejrzewam że dostaje się diesel jadę w Nast tyg na wymianę uszczelniaczy na wytryskach Mam nadzieję że pomoże to coś
-
Problem z porannym odpalaniem Audi A4 B7 1.9 TDI BRB
Hej . Właśnie wczoraj zatankowałem do pełna i dzisiaj odpalił na szczala . Ok dzięki za jakiś punkt zaczepienia .
-
elstachniko obserwuje zawartość Problem z porannym odpalaniem Audi A4 B7 1.9 TDI BRB
-
Problem z porannym odpalaniem Audi A4 B7 1.9 TDI BRB
Witajcie . Chciał bym was prosić o pomoc iż mam problem z audi tematów jest dużo kilka zobaczyłem ale nie mogę znaleźć podobnego do mojego problemu Otóż rano kiedy chce odpalić rozrusznik kreci jak szalony ale nie chce odpalić taka czynność muszę powtórzyć kilka razy . Za którymś razem słychać jak by zaczynał pobierać paliwo i w końcu odpali Później w ciągu dnia nawet jak postoi kilka godzin odpala na "strzała" dzieje to dopiero na następny dzień . Zauważyłem jedna sytuację kiedy kazałem żonie zatankować do pełna i jakoś na chwilę pomogło do momentu kiedy paliwo ubyło problem wrócił Dodam że brałem się za pompę paliwa i fakt że była brudna czarna ale ja umyłem i jak kręciłem rozrusznikiem to za każdym razem słychać było jak podaje Prosił bym was o Pomoc gdyż nie chciał bym wymieniać wszystkiego w aucie Dziękuję
elstachniko
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta