Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z porannym odpalaniem Audi A4 B7 1.9 TDI BRB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie . Chciał bym was prosić o pomoc iż mam problem z audi tematów jest dużo kilka zobaczyłem ale nie mogę znaleźć podobnego do mojego problemu 

Otóż rano kiedy chce odpalić rozrusznik kreci jak szalony ale nie chce odpalić taka czynność muszę powtórzyć kilka razy . 

Za którymś razem słychać jak by zaczynał pobierać paliwo i w końcu odpali 

Później w ciągu dnia nawet jak postoi kilka godzin odpala na "strzała" dzieje  to dopiero  na następny dzień . 

Zauważyłem jedna sytuację kiedy kazałem żonie zatankować do pełna i jakoś na chwilę pomogło do momentu kiedy paliwo ubyło problem wrócił 

Dodam że brałem się za pompę paliwa i fakt że była brudna czarna ale ja umyłem i jak kręciłem rozrusznikiem to za każdym razem słychać było jak podaje 

Prosił bym was o Pomoc gdyż nie chciał bym wymieniać wszystkiego w aucie 

Dziękuję 

 

Opublikowano

Spróbuj rano odpalić z zaciśniętym przewodem powrotnym paliwa. Jak odpalić szybko to uszczelnienia na wtryskach.

Opublikowano
  • Autor

Hej . Właśnie wczoraj zatankowałem do pełna i dzisiaj odpalił na szczala . Ok dzięki za jakiś punkt zaczepienia . 

Opublikowano

Przy odpalaniu jest za autem siwo, dużo dymu? Filtr kiedy był zmieniany?

Opublikowano
  • Autor

Serwis  kompletny robiony miałem 4 tys km jakiś 2 miesiące temu jak do tej pory 2 dzień i odpalił ok ale w baku jest pełno ale podejrzewam gorsza rzecz ponieważ po serwisie zrobiłem 3 tys Niemcy Polska i grama nie dodałem oleju ale tam miałem raz przypadek że nie odpalił poczym stał leki przodem do dołu później zatankowałem wyjeżdżałem paliwo zaczęło się to robić żonie kazałem zatankować uspokoiło się znów żona wyjeżdżała i się zaczęło od nowa teraz zatankowane i spokój ALE na bagnecie stan ponad odessalem aż 900 ml czyli podejrzewam że dostaje się diesel jadę w Nast tyg na wymianę uszczelniaczy na wytryskach 

Mam nadzieję że pomoże to coś 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam . A więc tak wracam do tematu palenia z rana i mało paliwa 

Uszczelnienie na wytryskach rozwiązał problem auto pali nawet jak jest mało paliwa . Dzięki za podpowiedź . Pozdrawiam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.