Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Antekkkk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Antekkkk

  1. O dziwo całe,pomalowałem tylko wał,i nabiłem nowy smar Kup odrazu ściągacze sprężyn tylnych,bez tego słabo bedzie 😅
  2. Wyczyściłem wszystkie ogniska rdzy,i całość pomalowałem w kilka warstw Teraz się biorę za montaż mocowania podpory,może jutro pojedzie w końcu
  3. Witam,znalazłem zestaw,pełny,nawet zbytnio…dawca z zerwanym rozrządem….w 3.0tdi…s-line…w fabrycznym manualu🤯 Miała być szybka przekładka na quattro,ale skończyło się jak zwykle,a co do tego swapem 2.0tdi na 3.0tdi no i z hasłem jak robić,to dobrze Co miało byc: - tylny most jak jest, zbiornik,osłony,wiazka, modut ABS z EDS, mocowanie wału i wydech Czyli zero filozofii, no ale znajac,zycie wprowadzito pewne zmiany do ogólnej koncepcji,a zaczeły się z drobnych rzeczy,w stylu ,moze pomalowaé ramę tylną,no przeciez kuźwa jest na wierzchu" zostata zakupiona rama od rs4 ze zwrotnicami alumiowymi,i obstawiam ze tu juz był „poczatek" czyli poprzeczka jakosci prac...no i się zaczęło: -rama od rs4 w proszku -nowe tuleje na tylny zawias -wszystkie tarczeklocki nowe, nowe zaciski tył -kompletny rebuilding jednostki wysokopreznej z dawcy,czyli 3.0tdi ASB 233KM na nowym OE rozrządzie -pełny serwis skrzyni manualnej 0A3, dyfra -malowanie podwozia w cztery warstwy (APP r-stop,epoxy,baranek,poliuretan) oraz obróbka wszystkich profili woskiem -cate wnetrze od s-line -nowe OE felgi -zmiana zawieszenia na s-line -wspawanie fabrycznej rozpórki na przód -zawieszenie s-line obniżone -lampy bixenon I jeszcze milion innych nowych róznych rzeczy których ze wzgledu na brak czasu nie bede wymieniał,a czy warto? Dowiemy sie jak odpalę;) Pracę wykonuje u siebie w warsztacie(EuroCars w Lublinie),wiec cenę można tak blisko nie brać do serca No i parę fotek W planach dzisiaj odpalić,pojeździć,póki śniegiem zasypane wszystko
  4. Witam wszystkich Sprzedaje może ktoś cały zestaw do swapu quattro na b7 pasujący do wersji 2.0 pd BPW,najlepiej żeby był zdjęty z b7 Skrzyna obecnie manual,6 biegów Czy jest możliwość zmienić przełożenia zakładając skrzynie od wersji z większym silnikiem np od 3.0? w najbliższym czasie po 80kkm przejechanych zamierzam auto lekko „odświeżyć”,czyli hybryda,pd od 5.0tdi,mozliwe wodny IC i wiem ze na fabrycznym przełożeniu z Vmax 200-210 słaba zabawa z tego bedzie,chciałbym mieć jakiś zapas na szóstym biegu Ale wszystko po kolei,w miarę możliwości,chce zacząć od założenia quattro dziękuję i pozdrawiam wszystkich Sprawdź najpierw wykres z czujnika,czy pokazujesz cośtam w ogóle,może wywalić błąd jak jest zniekształcony sygnał Po tym wszystkim sprawdź czy nie pomieszałeś miejscami dwa przewody z czujnika miejscami,moze to mieć wpływ na komp jeśli w wersji użyte czujniki nie elektromagnetyczne,a np dwuprzewodowe z wewnętrznym ukladem(akurat nie wiem czy były wykorzystywane w tym modelu,tylko teoretycznie) No i oczywiście znajdź schemat ABS/ESP modelu skąd pompa,w większości przypadków po prostu coś źle podłączyłeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.