Cześć. Jestem nowy na forum. Przymierzam się do zakupu Audi a4 b9 sedan. Dotychczas jeżdżę a3 8v sedan. Szukam czegoś dobrze wyposażonego, z niewielkim przebiegiem. Najważniejsze to virtual cockpit, tempomat aktywny, napęd quattro oraz automatyczna skrzynia biegów. Interesuje mnie poniższe ogłoszenie. Wydaje mi się, że auto jest dosyć drogo wystawione, patrząc że jest to już 10 letni samochód.
Proszę Was o opinię. Mam dosyć niedaleko do miejsca gdzie to auto się sprzedaje (około 200 km).
ERROR: The request could not be satisfied
WWW.OTOMOTO.PL