Czy ktoś już namierzył, gdzie na układzie scalonym w wersji poliftowej A5 (2023 rok) jest esim i ewentualnie próbował go zamienić na klasyczny slot SIM, jak zrobił to Johnu w swoim przedliftowym egzemplarzu?
Tak na marginesie odnośnie przypisania nr VIN USA do EU to po kontakcie z Centrum Wsparcia Usług Cyfrowych dla Klientów Audi oraz VGPL, Technika Volkswagen z obu stron otrzymałem informację, że jest możliwość przypisania nr VIN USA na rynek Polski. Moje pytanie dotyczyło konkretnie uruchomienia usług cyfrowych. Obie strony wskazały, że w tym celu należy udać się z pojazdem do ASO, aby przypisać VIN, z tym że przez ograniczenia techniczne (chodzi właśnie o eSIM) pojazd może nie mieć połączenia z siecią internetową, a tym samym nie będzie możliwości aktywacji tych usług.