Rozwiązania
-
GrzesB72.0Tfsi odpowiedź w Problem z odpaleniem Audi A4 B7 2.0 TFSI po dynamicznej jeździe został oznaczony jako odpowiedźWitam grupowicze pisze z zapytaniem co może być przyczyną ? Dziś po troszkę bardziej dynamicznej jeździe odcięło mi całkowicie zapłon . Nie mogłem odpalić auta . A gdy otworzyłem maskę to cała stal przed katem była aż czerwona i było odczuwalne że tak jak by od katalizatora było mega ciepło przy czym wyczuwalny był zapach tak jakby spalenizny . Po czym jak ostygł samochód odpalił normalnie . Gdzie szukać przyczyny ? Silnik to BWE 2.0tfsi Audi a4 b7 . Za wszelkie info z góry dziękuję
-
GrzesB72.0Tfsi odpowiedź w Czy mogę normalnie jeździć po usunięciu zawartości katalizatora w Audi A4 B7 2.0 TFSI? został oznaczony jako odpowiedźA nie będzie utraty mocy ? Błędy co chwila jakieś wyskakują także luz haha . Na downpipe przyjdzie czas ale póki co zostaje takie rozwiązanie ponieważ mechanik mi dziś powiedział że kat już się sypie co było słychać przy pukaniu w rurę od wydechu zaraz za katem