Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GrzesB72.0Tfsi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nie no moc to ma nie powiem że nie . No to nie wiem chyba tak jak mówisz podjadę do mechanika pod kompa niech podłączy i będziemy szukać . Tak czy inaczej dzięki za poświęcony czas
  2. Tak myślałem właśnie że może ten katalizator już się przytkał czy coś …? Może by go tak opróżnić ? 🙈 żeby miał czym wypuszczać te spaliny ? Wiem z czym to się wiąże mandaty itp itd . A jeśli już na to się zdecyduje to pewnie będę musiał co nieco wyprogramowac ?
  3. Nie no nie było żadnego wypadania zapłonu ani nic . Wczoraj tylko trochę agresywniej pojeździłem i nagle bum . Zgasł i nie chciał odpalić . No i tak jak mówię ten kolektor aż do katalizatora był dosłownie czerwony . Auto na poboczu postało z 2 h później po nie wróciłem i za trzecią próbą odpalił normalnie .
  4. Witam grupowicze pisze z zapytaniem co może być przyczyną ? Dziś po troszkę bardziej dynamicznej jeździe odcięło mi całkowicie zapłon . Nie mogłem odpalić auta . A gdy otworzyłem maskę to cała stal przed katem była aż czerwona i było odczuwalne że tak jak by od katalizatora było mega ciepło przy czym wyczuwalny był zapach tak jakby spalenizny . Po czym jak ostygł samochód odpalił normalnie . Gdzie szukać przyczyny ? Silnik to BWE 2.0tfsi Audi a4 b7 . Za wszelkie info z góry dziękuję
  5. Witam Forumowicze . Zaczął mi cieknąć olej z podstawy . Chciałbym to wymienić . I teraz pytanie do was . (1)Czy idzie to zrobić samemu ? (2) jak to zrobić krok po kroku (3) jaką podstawę kupić ? Zaznaczam że mój silnik to 2.0Tfsi oznaczenie BWE . Z góry dziękuję każdemu za pomocną odpowiedź i pozdrawiam serdecznie
  6. Wyskakuje błąd evap że za uboga mieszanka jest
  7. Siemanko🙋 pytanie mam . Mianowicie w mojej b7 2.0 tfsi BWE . Zawór EVAP . Czy są jakieś zawory np sportowe bądź jakiś sposób aby go nie było no nie wiem jakiś poprostu sprawdzony sposób na to . Bo co parę dni wyskakuje mi na obd błąd związany właśnie z tym zaworem . Macie jakieś sprawdzone sposoby na to ?z góry dziękuję i pozdrawiam
  8. Forumowicze . Ja z pytaniem . W mojej b7 2.0tfsi wydech lekko Pyrka 😛 co mogę zrobić żeby troszkę fajniej brzmiał ? 🤔😈z góry dzięki i pozdrawiam 🫡
  9. Witam . Jak w tytule z zapytaniem jakie parametry felg podejdą do mojej Audi ? Tak żeby nie było japy między kołem a nadkolem . Zaznaczam że hebel przód jest większy bodajże 320 ? (🤔) aktualnie 17”et45
  10. Cześć 🙋 siemanko witam wszystkich forumowiczów.
  11. No ja próbowałem właśnie tych metod z yt i lipa . . To jak dobrze rozumiem mam 1.odpiąć aku 2.podpiac aku 3zamknac fure kluczem później otworzyć?(bo tylko ten sposób działa) 4.wlaczyc zapłon i przytrzymać przycisk na kluczyku od otwierania tak ?
  12. Witam 🙋 jak w tytule. Kluczyk świeci lecz nie otwiera ani nie zamyka auta …. Gdzie szukać przyczyny ? Bądź może ma ktoś z was jakiś sposób jak zaprogramować kluczyk ? Z góry dzięki za wszelkie informacje i miłego wieczoru życzę pozdrawiam 👋
  13. Powiem ci że normalnie diagnozę postawiłeś jak byś wsiadł mi do auta . Serio te falowanie obrotów na postoju mnie męczy . A o tzw blow offie nie wspomnę . Wymieniałem silnik(przy okazji komplet rozrządu i kompleksowo zrobiona głowica) bo stary się zatarł ale zanim się to stało to nie było słychać właśnie tego tzw szurania po odpuszczeniu gazu . A teraz to mam(mechanik mówił że to niby normalne). Cykanie słychać to czytałem że ten zawór n80 jeśli jest sprawny to ponoć takie dźwięk wydaje . A co do tego karbowanego wężyka to faktycznie jest sklejony taśmą….
  14. Czapki z głów dzięki wielkie mistrzu za dobrą poradę 🙋💪🏻

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.