Witam, posiadam a4 b6 na gwincie I zamierzam założyć felgi pompei 19r 9j et33 lub 19r 8.5j et35. I pytanie mam czy ktoś jeździ lub jeździł na felgach o takich parametrach I gwincie I może sie wypowiedzieć jak jest ze spasowaniem, czy trzeba dystanse aby ładnie siadło I czy nic nie obciera I chętnie zobaczę zdjecia jesli ktoś ma możliwość i chce pomóc. Dzięki