Mam automat,
Zasilanie kamery 12 wziąłem z lampy cofania
Nie miałem na wyposażeniu kamery cofania. zakupiłem taką
allegro.pl
ALLEGRO.PL
tak, ja włączam wsteczny to ekran jest czarny
W ustawieniach carplay jak włączam kamere to jest czarny ekran .
Możesz podpowiedzieć jak sobie z tym poradziłeś? albo moze masz jakieś fotki z montażu? Byłbym wdzięczny za pomoc. ja mam taki carplay
Bad Request
PL.ALIEXPRESS.COM
masz manualną skrzynię, czy automat?
Jak podłączyłeś zasilanie do kamery?
Czy jak wrzucasz wsteczny to jednoska przełącza ci widok na kamerę? i wtedy masz czarny ekran?
Czy miałeś na wyposażeniu kamerę cofania?
Czy w ustawieniach jednostki jak włączasz podgląd kamery to widoczny jest obraz?