Cześć Wszystkim, Nazywam się Paweł, pochodzę z Grudziądza i od małego jestem fanem i miłośnikiem Audi. W zeszłym roku przed świętami stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 B9 które jest moim 23 autem w ciągu ostatnich 12 lat od kiedy posiadam prawko. Aktualnie jeżdzę A4 B9 w Kombi z 2017r. w 2.0TDI. Jest to mój pierwszy Diesel w życiu ponieważ całę życie jeździłem Benzynami począwszy od 1.8T, przez 2.7BT, kończąć na 4.2 V8 którego bardzo żałuje ze sprzedałem ale niestety gdy trzeba było jechać 500km na wakacje w jedną stronę to nie było już śmiesznie kiedy koszty paliwa są wyższe niż cena Hotelu na 5 dniowym wyjeździe :) W posiadaniu miałem już również BMW E38 740i oraz Mercedesa E klasę W211 i pomimo że każde autko ma w sobie to coś to jednak sercem zawsze będę za Audi ;)