Treść opublikowana przez nuswiktor
-
Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
restart był jednak z mojej winy 😂 została karta w czytniku ze skryptem i on resetował.... Bardzo Wam dziękuje za pomoc
-
Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
koszt?
-
Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
Odznaczając bit 6 nie przyjmuje kodowania :/ pisze że błędne
-
Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
Problem w tym właśnie że ja nic takiego nie kodowałem. Wykonałem konwersje tak jak na tej stronie. Mój błąd że nie zapisałem kodowania przed. :/ czyli bajt 24 , bit 6?
-
Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
Nie
-
Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
a to nie będzie czasem problem zestawu danych 2D00 lub inny zestaw danych albo inny, że tego nie widzi albo jest błędny i stąd problem z kodowaniem oraz niepoprawnym logiem oraz restartem MMi? sprawdzę jutro
-
Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
to jedynie to zmieniłem 18 na 32, bo auto scan miałem z przed tej tabeli co wysłał też inny kolega. no nic teraz człowiek dalej w kropce co ma dalej zrobić...
-
Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
tylko w tym to co mi wysłałeś jak bajt 18 jest 01 to ciągle mam a4... jak zmienie Bajt na 32 to mam a3
-
Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
To odrazu po konwersji
-
Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
Żadnego błędu kurde nie było. Nie kojarzę żeby na początku się restartowało ale co chwilę sam je restartowałem. Może wrzucę to pierwotne kodowanie i zobaczy czy nadal będzie problem. Bo co innego mogę zrobić?
-
Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
- Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
- Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
z tego co czytałem to mhs2 właśnie z karty musi mieć loga... ale może błedne inf znalazłem. Ok zrzucę te adaptacje- Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
tak, wczesniej też pokazywało tylko całość. Teraz wygląda to zdecydowanie lepiej. A wiesz jak może wgrać loga stacji radiowych? Pobrałem ten plik https://www.phonostar.de/download/vw/MQB2_Europe_v1.10.64.zip plus MHS2_Toolbox_v1.0_by_Enthusiast.zip wrzuciłem wszystko na kartę ale wywala konflikt podczas instalacji...- Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
niestety dalej błąd kodowania- Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
dodałem- Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
dzięki zmieniłem 18 na 32 i jest już a3 quattro tylko i tak nadal mi krzyczy że źle zakodowany i w nazwie radia pokazują się fale i mhz- Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
.- Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
01 73 01 01 FF 0A 00 00 11 11 00 01 06 0A 02 00 2F 00 2D B1 01 F0 01 00 4E - kombinowałem i udało mi się zmienić na zwykłe A3 czyli bajt 18 - B1, jedynie nie wiem jaka wartość ma audi A3 quattro- Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
jutro rano wrzucę bo nie mam jak teraz. Bardzo dziękuję za chęć pomocy- Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
niestety kodowanie powoduje jedynie zmiane na a4 etron itd... chyba że robie to nie to co powinienem. Mam taki oprogramowanie wrzucone MHS2_ER_AU_P2035- Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V
cześć, szukam pomocy. Wykonałem konwersje mmi mhs2 z usa na EU. Wszystko pięknie działa tylko na panelu / wyświetlaczu MMI pojawia się audi A4 zamiast A3 8v. (wiem że to odwrotnie niż grupa wskazuje ale szukam pomocy i będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mi podpowie / naprowadzi). Czy wie ktoś może z Was jak to zmienić.. posiadam VCDS-a, ODIS-a oraz car scanner. - Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V