Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nuswiktor

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nuswiktor

  1. restart był jednak z mojej winy 😂 została karta w czytniku ze skryptem i on resetował.... Bardzo Wam dziękuje za pomoc
  2. Odznaczając bit 6 nie przyjmuje kodowania :/ pisze że błędne
  3. Problem w tym właśnie że ja nic takiego nie kodowałem. Wykonałem konwersje tak jak na tej stronie. Mój błąd że nie zapisałem kodowania przed. :/ czyli bajt 24 , bit 6?
  4. a to nie będzie czasem problem zestawu danych 2D00 lub inny zestaw danych albo inny, że tego nie widzi albo jest błędny i stąd problem z kodowaniem oraz niepoprawnym logiem oraz restartem MMi? sprawdzę jutro
  5. to jedynie to zmieniłem 18 na 32, bo auto scan miałem z przed tej tabeli co wysłał też inny kolega. no nic teraz człowiek dalej w kropce co ma dalej zrobić...
  6. tylko w tym to co mi wysłałeś jak bajt 18 jest 01 to ciągle mam a4... jak zmienie Bajt na 32 to mam a3
  7. Żadnego błędu kurde nie było. Nie kojarzę żeby na początku się restartowało ale co chwilę sam je restartowałem. Może wrzucę to pierwotne kodowanie i zobaczy czy nadal będzie problem. Bo co innego mogę zrobić?
  8. Loga faktycznie się pojawiły… ale radio restartuje się po paru minutach i tak co parę minut
  9. z tego co czytałem to mhs2 właśnie z karty musi mieć loga... ale może błedne inf znalazłem. Ok zrzucę te adaptacje
  10. tak, wczesniej też pokazywało tylko całość. Teraz wygląda to zdecydowanie lepiej. A wiesz jak może wgrać loga stacji radiowych? Pobrałem ten plik https://www.phonostar.de/download/vw/MQB2_Europe_v1.10.64.zip plus MHS2_Toolbox_v1.0_by_Enthusiast.zip wrzuciłem wszystko na kartę ale wywala konflikt podczas instalacji...
  11. dzięki zmieniłem 18 na 32 i jest już a3 quattro tylko i tak nadal mi krzyczy że źle zakodowany i w nazwie radia pokazują się fale i mhz
  12. 01 73 01 01 FF 0A 00 00 11 11 00 01 06 0A 02 00 2F 00 2D B1 01 F0 01 00 4E - kombinowałem i udało mi się zmienić na zwykłe A3 czyli bajt 18 - B1, jedynie nie wiem jaka wartość ma audi A3 quattro
  13. jutro rano wrzucę bo nie mam jak teraz. Bardzo dziękuję za chęć pomocy
  14. niestety kodowanie powoduje jedynie zmiane na a4 etron itd... chyba że robie to nie to co powinienem. Mam taki oprogramowanie wrzucone MHS2_ER_AU_P2035
  15. cześć, szukam pomocy. Wykonałem konwersje mmi mhs2 z usa na EU. Wszystko pięknie działa tylko na panelu / wyświetlaczu MMI pojawia się audi A4 zamiast A3 8v. (wiem że to odwrotnie niż grupa wskazuje ale szukam pomocy i będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mi podpowie / naprowadzi). Czy wie ktoś może z Was jak to zmienić.. posiadam VCDS-a, ODIS-a oraz car scanner.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.