Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem po konwersji MHS2 z USA na Europę w Audi A3 8V

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć, szukam pomocy. Wykonałem konwersje mmi mhs2 z usa na EU. Wszystko pięknie działa tylko na panelu / wyświetlaczu MMI pojawia się audi A4 zamiast A3 8v. (wiem że to odwrotnie niż grupa wskazuje ale szukam pomocy i będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mi podpowie / naprowadzi). Czy wie ktoś może z Was jak to zmienić.. posiadam VCDS-a, ODIS-a oraz car scanner.

W dniu 27.07.2025 o 23:00, Muskel1 napisał(a):

Tutaj masz instrukcję jak zmienić.

 

Rozwiązane przez nuswiktor

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano

Kodowanie.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał(a):

Kodowanie.

niestety kodowanie powoduje jedynie zmiane na a4 etron itd... chyba że robie to nie to co powinienem. Mam taki oprogramowanie wrzucone MHS2_ER_AU_P2035

Opublikowano

Wrzuć pełny auto-scan.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć pełny auto-scan.

jutro rano wrzucę bo nie mam jak teraz. Bardzo dziękuję za chęć pomocy

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć pełny auto-scan.

01 73 01 01 FF 0A 00 00 11 11 00 01 06 0A 02 00 2F 00 2D B1 01 F0 01 00 4E - kombinowałem i udało mi się zmienić na zwykłe A3 czyli bajt 18 - B1, jedynie nie wiem jaka wartość ma audi A3 quattro

Opublikowano

To nie jest pełny auto-scan.

Opublikowano
41;static_black_800_480.raw2.zlib;allroad_quattro_RadioPlus.canim;
42;static_black_800_480.raw2.zlib;A3_3_Tuerer_Navigation.canim;
43;static_black_800_480.raw2.zlib;S3_3_Tuerer_quattro_Navigation.canim;
44;static_black_800_480.raw2.zlib;RS3_5_Tuerer_quattro_Navigation.canim;
45;static_black_800_480.raw2.zlib;A3_3_Tuerer_Radio_Plus.canim;
46;static_black_800_480.raw2.zlib;S3_5_Tuerer_Radio_Plus.canim;
47;static_black_800_480.raw2.zlib;RS3_5_Tuerer_Radio_Plus.canim;
48;static_black_800_480.raw2.zlib;A3_5_Tuerer_etron_Navigation.canim;
49;static_black_800_480.raw2.zlib;A3_5_Tuerer_gtron_Navigation.canim;
50;static_black_800_480.raw2.zlib;A3_3_Tuerer_quattro_Navigation.canim;
Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez nuswiktor

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Deniro napisał(a):
41;static_black_800_480.raw2.zlib;allroad_quattro_RadioPlus.canim;
42;static_black_800_480.raw2.zlib;A3_3_Tuerer_Navigation.canim;
43;static_black_800_480.raw2.zlib;S3_3_Tuerer_quattro_Navigation.canim;
44;static_black_800_480.raw2.zlib;RS3_5_Tuerer_quattro_Navigation.canim;
45;static_black_800_480.raw2.zlib;A3_3_Tuerer_Radio_Plus.canim;
46;static_black_800_480.raw2.zlib;S3_5_Tuerer_Radio_Plus.canim;
47;static_black_800_480.raw2.zlib;RS3_5_Tuerer_Radio_Plus.canim;
48;static_black_800_480.raw2.zlib;A3_5_Tuerer_etron_Navigation.canim;
49;static_black_800_480.raw2.zlib;A3_5_Tuerer_gtron_Navigation.canim;
50;static_black_800_480.raw2.zlib;A3_3_Tuerer_quattro_Navigation.canim;

dzięki zmieniłem 18 na 32 i jest już a3 quattro tylko i tak nadal mi krzyczy że źle zakodowany i w nazwie radia pokazują się fale i mhz

Opublikowano
3 godziny temu, nuswiktor napisał(a):

dzięki zmieniłem 18 na 32 i jest już a3 quattro tylko i tak nadal mi krzyczy że źle zakodowany i w nazwie radia pokazują się fale i mhz

to juz uroki publicznych solucji

Opublikowano

Kolego wrzuć proszę pełny auto-scan z aktualnym kodowaniem jako załącznik, a nie kopiuj i wklejaj.

Opublikowano
  • Autor

dodałem

27 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Kolego wrzuć proszę pełny auto-scan z aktualnym kodowaniem jako załącznik, a nie kopiuj i wklejaj.

Edytowane przez nuswiktor

Opublikowano

Wklej to kodowanie do 5F

01730101FF0A000011110001000A00102F0002C501F001044E

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Wklej to kodowanie do 5F

01730101FF0A000011110001000A00102F0002C501F001044E

niestety dalej błąd kodowania

Opublikowano

Przynajmniej pokazuje teraz nazwy stacji radiowych zamiast częstotliwości.

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Przynajmniej pokazuje teraz nazwy stacji radiowych zamiast częstotliwości.

tak, wczesniej też pokazywało tylko całość. Teraz wygląda to zdecydowanie lepiej. A wiesz jak może wgrać loga stacji radiowych? Pobrałem ten plik https://www.phonostar.de/download/vw/MQB2_Europe_v1.10.64.zip plus MHS2_Toolbox_v1.0_by_Enthusiast.zip wrzuciłem wszystko na kartę ale wywala konflikt podczas instalacji...konflikt logo.jpeg

Opublikowano

Logo stacji są już w sofcie EU, który wgrałeś. Trzeba aktywować wyświetlanie. Wrzuć mapę adaptacji 5F.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Logo stacji są już w sofcie EU, który wgrałeś. Trzeba aktywować wyświetlanie. Wrzuć mapę adaptacji 5F.

z tego co czytałem to mhs2 właśnie z karty musi mieć loga... ale może błedne inf znalazłem. Ok zrzucę te adaptacje

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

Logo stacji są już w sofcie EU, który wgrałeś. Trzeba aktywować wyświetlanie. Wrzuć mapę adaptacji 5F.

Loga faktycznie się pojawiły… ale radio restartuje się po paru minutach i tak co parę minut

IMG_9688.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.