Cześć Panowie! W moim 3.0 TDI BKN wystąpiły wycieki płynów ustrojowych w dolinie pomiędzy głowicami. Mam już wszystko zdemontowane i wszystkie uszczelki nowe. Przed montażem nurtuje mnie jednak czy jest jakaś specjalna procedura odpowietrzania po demontażu chłodniczki oleju nr 39 na schemacie. Znajduje się ona w newralgicznym punkcie pomiędzy głowicami i nie wiem czy napełni się samoistnie. Czy ktoś z was przechodził przez temat i były jakieś problemy z odpowietrzeniem chłodniczki? Jest przy temacie wiele haczyków więc wszelkie uwagi mile widziane.