Multitronic 2013 problem wystąpił po wymianie oleju na zimnym po puszczenie hamulca sam rusza nie ma problemu jednak przy dodaniu gazu potrafi piszczeć kołami pod górę podobnie dodajesz gazu obroty rosną i dopiero po chwili ruszy na wysokich obrotach nie szarpie podczas jazdy jak sie nagrzeje to jest okej jednak no coś jest nie tak przed wymiana takie coś nie miała dodatkowo nie wiem czy to normalne jak jest zmiana przełożenia z D na P czy na R to szarpnie lekko i przy wrzuconym D I R słychać że dosyć głośno zaczynać chodzić