Cześć! Jestem tu nowym posiadaczem Audi A4B8 z 2009 roku. Od poprzedniego właściciela dowiedziałem się ze panorama nie działa/spalony silniczek i zamkneli ją zeby była szczelna ale wracając do tematu. Wymieniłem silniczek i podłączyłem go, pierwsza próba otworzenia i strzały/trzaski z silniczka cały przeskakiwał, szyba panoramy nawet się nie ruszyła. Ktoś wie jak do tego podejść? Co zrobić? Chciałbym to sam zrobił ale jak na razie sie boje ze gdzies się ruszyło i bedzie przeciekać. Dzieki za odpowiedz bardzo :)