witam mam a4, 2.0 tdi cjca 2013 rok 160tys przebiegu pierwszy właściciel salon polska. auto bierze 1l na tysiąc kilometrów, dolot czysty, turbo zero luzów, wycieków też nie ma ,nie widać też żeby kopcił, kupiłem te auto od kolegi z pracy on robił krótkie odcinki i miał zepsuty termostat więc auto mu się nie dogrzewało. wymieniałem termostat już się ładnie dogrzewa, zrobiłem płukankę zalałem ceratekiem, zobaczymy czy czy coś pomoże Co może powodować pobór oleju przy takim przebiegu? olej podobno wymieniał regularnie co rok lub po 10tys