Witam Mam problem od kiedy kupiłem autko z rozruchem auta. Rano codziennie muszę pokręcić rozrusznikiem dłużej niż normalnie zanim auto odpali. Grzanie świec żarowych zawsze trwa według kontrolki tylko sekundę - nieważne, czy na zewnątrz jest stopni 2 czy 15 - ciagle tak samo długo świeci kontrolka po włączeniu zapłonu. Moze ktoś porykał się z tym problemem i ma rozwiązanie. To moje pierwsze auto w dieslu i nie wiem za co się zabrać. Znajomy wspomniał, że można spróbować wymienić przekaźnik lub bezpiecznik jakiś od przekaźnika 80A bodajże. Co o tym myślicie? Gdzie znajdę ten bezpiecznik, żebym mógł wymienić? Oraz jak jest oznaczony?