Siema wszystkim forumowiczom! Rafał z Kotliny Kłodzkiej Od dziesięciu lat jestem właścicielem A4 B6 3.0 Quattro w manualu, trochę razem przeżyliśmy (choć tylko 60 tysięcy kilometrów), ale pewnie niedługo nadejdzie time to say goodbye 😄 Wbiłem na forum, żeby znaleźć jakieś porady w kwestii kilku mniejszych napraw, a także znalezienia paru części i ostatecznie sprzedaży samochodu. Pozdrawiam