Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szyszon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ok. jutro w wolnym czassie porobie te bloki i postaram sie zrobic fotoporade z zaslepienia egr'a
  2. Dzieki Panowie, czyli moge smialo podjezdzac na jakiegos chipsa? Ogolnie martwilem sie o stan fizyczny silnika... ale skoro mniej wiecej gra to sie powaznie zastanowie nad dodaniem kucy :twisted:
  3. Witam, czy moglby ktos zerknac na te logi, jest to moj pierwszy pomiar, nie wiem czy wszystko gra. W razie czego powtorze. Mam problem z moca, (n75 ?) Przeplywka nowa, wiec chyba nie powinno byc nia problemu, objaw taki - 5 bieg, lekka gorka - depne a on nie chce przyspieszac, jadac tak chwilke wskazowka temp podnosi sie do ok 95 stopni, czasami wlacza sie wentyl przy wiekszej gorze... Prosze o jakies rady
  4. Nie mam na razie gdzie... ale poszukam jakiegos "sasiada" Tak wlasnie zrobilem, na razie mail bo pozna juz godzina, dam znac co mi powiedzieli...
  5. Dotarlem :diabelek: wywala mi bezpiecznik zaraz po styknieciu sie interfejsu z wtyczka w samochodzie :galy: czyli mamy zwarcie, interfejs nowy, wczoraj przyszedl... wiec o co chodzi :/
  6. Na poczatku - witam :564: Niestety nie posiadam audi a VW... duzo czytam na waszym forum i mam nadzieje ze nie bedzie problemu jak o cos zapytam... Kupilem interfejs LINK Wsiadam do samochodu, podlaczam interfejs do com'a, podlaczam sie do wtyczki w aucie, odpalam zaplon, wlaczam program (vag com 311.2 , polski vag, vw tool - obojetnie), ustawienia na com1 (na takim dzialam z innymi sprzetami i nie ma problemow), wlaczam TEST, port ok, Adapter Status: not found co robie zle? Dodam ze centralny przestal dzialac (mimo ze nic jeszcze nie grzebalem :zdziw: ) Laptop Dell M70... dosc nowy ale ma com'a :one: p.s. Dodam ze ikona oleju miga jak tylko podlacze interfejs... czyli auto widzi! Chyba cos z transferem laptop->interfejs... probuje pol dnia i nic :<

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.