Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie lacze sie z samochodem...


Szyszon

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku - witam :564: Niestety nie posiadam audi a VW... duzo czytam na waszym forum i mam nadzieje ze nie bedzie problemu jak o cos zapytam...

Kupilem interfejs LINK

Wsiadam do samochodu, podlaczam interfejs do com'a, podlaczam sie do wtyczki w aucie, odpalam zaplon, wlaczam program (vag com 311.2 , polski vag, vw tool - obojetnie), ustawienia na com1 (na takim dzialam z innymi sprzetami i nie ma problemow), wlaczam TEST, port ok, Adapter Status: not found

co robie zle? Dodam ze centralny przestal dzialac (mimo ze nic jeszcze nie grzebalem :zdziw: )

Laptop Dell M70... dosc nowy ale ma com'a :one:

p.s. Dodam ze ikona oleju miga jak tylko podlacze interfejs... czyli auto widzi! Chyba cos z transferem laptop->interfejs... probuje pol dnia i nic :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz czy podaje napięcie na interfejs, musi być zbliżone do napięcia akumulatora. Jeśli go nie ma, przejrzyj bezpieczniki. Jeśli napięcie jest, sprawdź czy jakiekolwiek napięcia są na liniach diagnostycznych, co prawda tam nie ma stałego, ale coś powinno pokazać.

Sprawdź fejs w innym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie kolego, skoro wywala bezpieczniki, a przed podłączeniem napięcie ładnie podaje, to fejsik do prześwietlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź fejs w innym aucie

Nie mam na razie gdzie... ale poszukam jakiegos "sasiada"

pisz dzwon do viaken.pl i powiedz co jest grane.

Tak wlasnie zrobilem, na razie mail bo pozna juz godzina, dam znac co mi powiedzieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarlem :diabelek: wywala mi bezpiecznik zaraz po styknieciu sie interfejsu z wtyczka w samochodzie :galy: czyli mamy zwarcie, interfejs nowy, wczoraj przyszedl... wiec o co chodzi :/

a spróbuj jeszcze tak: podłącz fejsik do lapa, i podaj 12V (masa i +12V) na wtyczke, może znajdzie i rozpozna

- załączam fotke gniazdaz aktywnymi pinami

gniazdodiagnostyczne.jpg

i będziemy wiedzieć coś więcej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...