Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kuba36

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kuba36

  1. codo bagażnika to w moim awancie jest wykładzina ori anty poślizgowa coś jak dywaniki ori worzę skrzynkę i wcale się nie przesuwa
  2. ja dziś nie dam rady wesołego grilowania
  3. WITAM wszystkich sorki że tak długo się nie odzywałem i pokazywałem na spotah ale mam zajob rano praca a po pracy kumplowi pomagam w warsztacie bałem dziśaj na zlocie BMW w Czechowicach palili gumy i 1/4 mili postaram się wpaść na spota za tydzień
  4. WOJTEK dzięki za wymianę czujnika ale pod auchanem niema browca i jak postawisz za awans
  5. Lepiej jak by była "deptana" ale mały naparsteczek kupnej mogę dziabnąć PS-Grzechu będziesz beda beda :
  6. sprawdzałeś poziom płynu chłodzoncego
  7. koledzy kto się zmierzy w drifcie z jednym kucem http://www.youtube.com/watch?v=nriuojXY3JU&NR=1
  8. nie ma sprawy ale po niedzieli okej poślij mi numer na PW to poniedzieli się odezwie
  9. Wojtek mam do ciebie właśnie sprawę wymieniałeś Sylwkowi czujnik temp. zrobiłbyś to w mojej niuni
  10. Ale jazda Czy morzna się jeszcze czegoś tu dowiedzieć /zapytać /lub poradzić
  11. mam problem z niunią może skasował byś mi błędy ;( ;(
  12. Spoko kolego zbieraj się na spot [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 16:57_________________________________________________
  13. ja w środę odpadam recydywa slodki dziabnij za mnie browca :beer1:
  14. niema sprawy a co do tej sprężarki gość podniósł cenę http://moto.allegro.pl/item561034185_audi_a4_a6_1_9tdi_130ps_sprezarka_klimy_2002.html
  15. PORTER co boisz się odbierać telefon :strachliwy: [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 21:06_________________________________________________SIODKI mam fajny placyk tylko jest wolny w sobote wieczorem : :mysli:
  16. Spocik był OK były nowe twarze Slodki tu masz linka do sprawdzenia kodów http://www.audiklub.org/wyposazenie.html
  17. U mnie tez działa dopiero po jakichś 3 sekundach od zadziałania spryskiwaczy na szybę
  18. na moim jest 10stopni a mój bolid jest już popielato/szary tylko dach został granatowy PROTON czytałem cos ze wymieniasz lampy na xenony prawda to
  19. WITAM co tam słychać w wielkim świecie
  20. Zdrowych I Wesołych Świąt Dla Wszystkich Klubwiczów z B-B :> Sory Nie Dałem Rady Zawitać Na Ost. Spota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.