-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
to ja wam ułatwie , warszawska:)
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
ładnie ładnie
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
oj kolego kolego skleroza widzę u ciebie się posuwa:) no ale tak swoje lata już masz:) 0-160 nie 10sek TYLKO 9.1 sek !!!!!!!!!!
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
jezdzi na codzien , a z przejezdzaniem 100km za 100zł to grubo grubo przesadzone, przy uzytkowaniu ,, normalnym" spalanie zaskoczylo by nie jednego bo ecale nie jest jakies mega duze. mysle ze niektóre 1.8T pala wam wiecej lub tyle samo.
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
no tak tylko zapomniales dodac ze to z dwiema osbami na pokładzie:)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kup nowe nawet sie nie zastanawiaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to widze ze mamy wspólnych znajomych:)
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
po wymianie pompy paliwa podstroiliśmy Bracusa eske no i wyszedl całkiem ładny wynik 438Ps i 582Nm
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panie Dawid0 ciągle czekam na PW o jakie to BMW i o jaka skrzynie chodzi??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dawid0 napisałem ci PW i czekam na odpowiedz bo do tej pory nie wiem o jaka skrzynie i o jakie BMW chodzi , moze w końcu mi odpiszesz??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bracus tak cicho siedzi ale tak naprawde to on ma sie czym juz pochwlic np na spocie a nie ja: http://www.racingforum.pl/bracus-S4-27-bt-stage-II-by-rs-service-t77239.html
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bracus daj spoko zacytuje ci kogos bedziesz wiedział o kogo chodzi:) ,, ta pani nie jest godnym partnerem do rozmowy dla ciebie":) dajcie spokój i skonczcie ta dziecinade. RELAX
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jezdze nim na codzien wiec czemu nie? tak naprawde jest to A4 ze swape 2.2Turbo + lekkie mody wiec chyba słowo modzonym jest za duże.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no no widze ze jeszcze sie tuaj dzieje , a myślałem ze juz sie skonczyło to gadanie na poziomie nizszym niz panów z pod remizy. A więc na zakończenie powiem tylko tyle. Dajcie spokoj sobie juz i tym debilnym dyskusją.które nie prowadza do niczego, niektórzy uzytkownicy a w szczególności uzytkowniczki forum pokazały swój poziom , i proponuje moze pozostłym nie znizac sie do niego. Ja tylko mam nadzieje ze moze kolega david0 np na spocie w 4oczy opowie mi co takiego ma do mnie i naszej firmy. i jako osoba wokół której jakoby kreci sie to całe zamieszanie proponuje skonczyc tą dziecinade.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zgadzam sie z tym co napsał Bracus, bo oczywiscie forum jest po to zeby wyrazac opinie na rożne tematy, ale opinie to dobrze jak sa czyms podparte, a poki co oczernianie Firmy które tutaj zostało zastosowane jest nie poparte niczym sa to jakies pomówienia , nie poparte kompletnie niczym. Ja nie twierdze ze jacys idealni jestesmy ale jezeli popsuliśmy komuś z was cos to słucham konkretnie komu i co? No i fajnie było by jakby mi ktos wyjasnił co znaczy ze ,, miał byc mega projekt"?? jak narazie nie spotkałem jednonapedowego streetowego samochodu ktory jechał by szybciej nie liczac Corvetty Z06 wiec wydaje mi sie ze samochód spełnił zakłozenia projektu zeby był szybkim ulicznym samochodem bo innych założen nie bylo. Poziom wypowiedzi niektórych uzytkowników i uzutkowniczek wogole nie jest warty komentrza wiec nie bede komentował bo znizanie sie do takiego poziomu uwarzam za zbędne. pozdrawiam no i moze do zobczenia na spocie.
tacin
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta