sempo

O sempo

Osiągnięcia sempo

Reputacja

1. witam wszystkich Wkońcu zanabyłem orginalną zmieniareczke CD do mojej Audiczki. Ale wystąpił mi mały problem końcówką (złączką) wychodzącą ze zmieniarki jest to koncówka 8 pinowa rodzaju męskiego że tak się wyraże (przestawiona na foto) Patrząc na allegro na kable do zmieniarek nie widze kabli kompatybilnych z ta końcówką i w tym tkwi problem proszę o pomoc, rade gdzie takie coś kupić czy trzeba stosować jakieś przejściówki ? foto prezentują końcówke, zmieniarke i numery seryjne :
  2. jestem na etapie raczkowania ze sprzetem audio kupiłem radio Chorus 2 w jaki sposób wprowadzic kod zabezpieczający, krok po kroku. Kolejna rzecz jak wprowadzić cyfre 0 ? radio dysponuje przyciskami od 1 do 6 .
  3. zwolennicy orginalnych radyjek jak widze chwalą sobie model Concert, a co sądzicie o Chorus II (stosunkowo mało się o nim mówi) zauważyłem ze są one troszeczke tańsze niż Concerty, czy są gorsze ? Borykam się z myślami który kupić żeby nie wywalić pieniędzy w błoto, do radia chce podłączyć zmieniarke, subwoofer oraz głosniczki przod i tył. Możecie poradzić mi coś w tej kwestji.
  4. witam zaczne od tego iż zapoznałem się już chyba z wszystkimi tematami w tym dziale zeby nie smiecić nowymi topic'ami. A mianowicie mam takowe pytanie, mam na oku orginalny sub tylko głośnik jest uszkodzony i czy można zainstalować w miejsce oryginalnego głośnika (chyba Noki z tego co gdzies wyczytałem) jakiś inny np. Sony, JBL lub jakąś inną propozycje która by parametrami najbardziej odpowiadała. Proszę o jakąś opinie. Powoli chcę modernizować audio. Obecnie mam radyjko Chorus i orginal głośniczki na przodzie. Zastanawiam się na które "radyjo" zmienić Concert czy Chorus II, które bardziej polecalibyście ( oba maja wyjscia na zmieniare i BOSE) O głośnikach na przód nic nie wspominam bo już się naczytałem na ten temat (wybór padnie prawdopodobnie na Hertzy 13mm) no i sub zabudowany w bagażniku (czy do podłączenia orginalnego suba potrzebny jest jakiś wzmacniacz ?) Zastanawiam się również nad głośniczkami w tylne drzwi, jak widze część osób twierdzi iż są one zbędne ale sam nie wiem czy sie nie pokusić (za jakąs normalną cene, nie chodzi mi o Bóg wie jak drogie) proszę o jakieś refleksje odnośnie mojej wizji :biggrin: ewentualnie o sprowadzenie na właściwy trop.