TezFakt

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez TezFakt

1. Piotrek a co konkretnie chcesz dłubać w tym wydechu....migomat w domu mam chęci i doświadczenie również :)

zaraz zaraz czy my na jednej ulicy nie mieszkamy ?

Na wstępie pewnie wyciąć kata, ogólnie zrobić dźwięk bardziej agresywny ;), wspawać coś w stylu strumiennicy, zrobić go bardziej rezonującym

Dedykowane wydechy są (całe komplety) ale za 10k ! Myślę że podobny efekt da się osiągnąć dużo mniejszym nakładem ;)

A co do mieszkania ;), kręce się albo na os. Załęże, albo na podwisłoczu (tam wynajmuje sobie kwadrat ;))

2. Panowie, jestem zmuszony sprzedać swoje a4 b6 2,5Q, żeby móc zmienić na coś innego (też OOOO ;) )

Nie mogę napisać w dziale sprzedażowym bo nie mam 50 postow :D - więc przynajmniej zapodam linka tutaj ;)

Srednio się da zrobić teraz ładne zdjęcia nie mam kiedy to raz, a dwa, ciągle syf jest - ta zima to DNO ;)

Powiedzmy, że dla klubowiczów coś się da utargować :D

3. dziś mijałem się z klubowym B6 avant, czarne z czarnymi szybami i ramki klubowe były leciał po ciepłowniczej (około 16:30) w ostatniej chwili zauważyłem ramki, są strasznie podobne do ramek z autorud i do ostatniej chwili nie wiadomo czy klubowicz czy nie :) pozdrawiam

Hej,

Również pozdrawiam :). Nie zauważyłem Cię, jak zwykle w pośpiechu :D :D

4. Cześć,

Potrzebuje informacji na temat serwisu samochodowego, czy zna ktoś z Was może i ma jakieś doświadczenie , zależy mi na doświadczeniu, a nie zasłyszanej opinii na temat tego serwisu.

Serwis Big Serwis Grzegorz Beskur, ul. Olbrachta 14, Rzeszów

Pytanie czy robił ktoś u niego swój silnik jakieś diagnozy, wymiany uszczelek itp, nie mówię o wymianie oleju, czy klockach :)

Tomek

Hej,

JA mogę Ci polecić inny serwis w którym serwisuje swoje V6 (co prawda diesel ;)).

Nie mam sie do czego przyczepić, robię wszystko z rozrządem włącznie, nawet ustawili kąt początku wtrysku wzorowo - poprawiając autorud.

W razie czego dane na PRV jak będziesz chciał.

5. Odświeże temat, bo od 2 dni mam ten sam problem. Wystąpił nagle, auto było u mechanika (klocki i tarcze) i postało kilka godzin w ciepłym, wyjechałem z garażu, zostawiłem na 5h. Po tym czasie wsiadam w auto, odpalam a tu bład 3103 (klapa gasząca). Myśle sobie, no nic, zaglądne do tego jutro. Ale tak jak kolega powyżej napisał, auto zagrzało się do 85 i zaczęło się falowanie obrotów. Co ciekawe zgaszenie i odpalenie ponownie rozwiązuje problem, do czasu ponownego cyklu nagrzania się od temp. otoczenia do 85st (czyli np. po nocy).

Zabiorę się we wtorek za czyszczenie tego ustrojstwa, dam znać o efektach.

---------- Post dopisany 07-02-2014 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 20:23 ----------

Okazało się że w przepustnicy mam wyłamane zęby. Połowę z nich... Czekam na nową, kolejny post będzie jak zamontuje :)