-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdro dla czarnego sedana B5, spotkanego na Rzecha obok intercars ok 12:10 , była wlepa na tylnej klapie
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdro dla Harrego widzianego przed Łańcutem PS. Zorientowalem się trochę późno
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Masz zaległą obiecaną jazdę testową Kiedy ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na wstępie pewnie wyciąć kata, ogólnie zrobić dźwięk bardziej agresywny , wspawać coś w stylu strumiennicy, zrobić go bardziej rezonującym Dedykowane wydechy są (całe komplety) ale za 10k ! Myślę że podobny efekt da się osiągnąć dużo mniejszym nakładem A co do mieszkania , kręce się albo na os. Załęże, albo na podwisłoczu (tam wynajmuje sobie kwadrat )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie, potrzebuję przerobić sobie wydech do esy, coś wyciąć, coś dodać itp Znacie kogoś kto ogarnie? Jakieś namiary ? Bo wiekszość których znam, to by najchętniej olej zmieniała i filtry - najlepiej za czyste złoto
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pany, orientuje się ktoś - gdzie w okolicy RZ zregeneruję odbłyśniki w bix ? a s6c6 ? Albo może macie kogoś sprawdzonego kto wyśle zregenerowane i sobie przełożę (o ile to jest do ogarnięcia) ? Dodatkowo mam do wymiany żarnik (swieci na czerwono ) - obstawiam ze bez zagladniecia w lampę nie ogarnę co tam jest? Niby bix jest skrętny i widzę albo d2s albo d3s w opisach.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mówisz o Ramkach rej ?? jeżeli tak to wstrzymaj się do 23 Marca, a ja przywiozę Ci z BT , tam też będą Ok! Dzięki, będę czekał jakie ramki Ci trza Czarny czy Srebrne i ile szt Srebrne 2 szt.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mówisz o Ramkach rej ?? jeżeli tak to wstrzymaj się do 23 Marca, a ja przywiozę Ci z BT , tam też będą Ok! Dzięki, będę czekał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ma ktoś ramki na zbyciu? Założę sobie do c6, coby się nie rozstawać
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
true - jeszcze starym wozidłem , zeby tam miejsce znaleźć trzeba zrobic 3-4 kółka
-
TezFakt obserwuje zawartość Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie, jestem zmuszony sprzedać swoje a4 b6 2,5Q, żeby móc zmienić na coś innego (też OOOO ) Nie mogę napisać w dziale sprzedażowym bo nie mam 50 postow - więc przynajmniej zapodam linka tutaj http://allegro.pl/show_item.php?item=5018412465 Srednio się da zrobić teraz ładne zdjęcia nie mam kiedy to raz, a dwa, ciągle syf jest - ta zima to DNO Powiedzmy, że dla klubowiczów coś się da utargować
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdro dla kierownika sedana B5 (ciemna zieleń) w sobote rano przy wyjeździe z Krasnego na E40. Trąbiłem ale kierownik nie czaił Oraz dla kierownika B6 na obwodnicy przy rondzie na pobitnym w kierunku na doł (załęże), naklejka na klapie, około 11 rano.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Hej, Również pozdrawiam . Nie zauważyłem Cię, jak zwykle w pośpiechu :D
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hej, JA mogę Ci polecić inny serwis w którym serwisuje swoje V6 (co prawda diesel ). Nie mam sie do czego przyczepić, robię wszystko z rozrządem włącznie, nawet ustawili kąt początku wtrysku wzorowo - poprawiając autorud. W razie czego dane na PRV jak będziesz chciał.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
albo 5mm albo 7, nie pamiętam
TezFakt
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta