Treść opublikowana przez Trooky
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
I co 19 punkt i nikogo z was nie było ... nie ładnie ... Na szczęście C4 uratowało sytuacje
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
mogę wpaść na kreme na chwilę o 19
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja pod czeską granica wypije i zapale za wasze zdrowie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
bediks, wyjazd na świeta. Jak dalej aktualny to: https://www.google.pl/maps/place/Mickiewicza+103/@53.4417749,14.5103452,19z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x47aa0eb5ea7858fd:0x5794c703f1daed4
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Ja wszystkie stwoje zachcianki tworzyłem zawsze na mickiewicza za ryneczkiem pogodno, ale czy nie oszukują to ciężko powiedzieć. Zawsze ważył p[rzymnie przed i po mówił co dał co przetopił itp. jak zostawało to oddawał. Możesz zawsze podjechac i zapytać.
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Ja chętnie makowice odwidzę
-
Motoshow szczecin 2014 - fotorelacja
I taki ułamek pokazuje same piekności
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A to ci ludzie wszyscy nie na naszego grilla wpadli?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dzięki chłopaki, czekam na filmy i zdjęcia...
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
W niedziele pod MC obok kastoramy stała czarna A4 na feldze z kolce. Nie wiem kto to ale kolce ciekawe
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ciekawe urozmaicenie spotu
-
30.03.2014 Spot Waly Chrobrego-szczecin Fot. By MartineZ
Masz racje, wały to to nie są. Chłopaki zmienili miejscówkę na ulice Bronowicką po drodze na Przecław
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Lub kotwice rzucać za okno
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja znam dobre miejsce z przestrzenią ale niestety żadna z naszych lalek tam nie dojedzie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja miałem i nic to nie dało
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
No to napewno. Już czekam na to co zdziałaliście...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Widziałem zabaweczke i zazdroszcze
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A ja podjechałem i nic... Dzwoniłem do Martinezza z 5 razy ale miał mnie gdzieś...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Miki po krawrdzi, marcin sie odwinie i zarty sie skoncza
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
OOOO ja, to zagadka, jutro sprawdze auto i jak nie oddalem to napewno tam leży
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Czyli jednak 18? To może jakoś w dzień jak ładna pogoda i grill czy coś? Na derdowskiego przy jeziorku miejsce są ławeczki są... ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja o 18 ide na stand up fest i jak tylko wyjdę to będę dzwonił gdzie jestescie 1. MartineZ 2.Mecromon 3.Trooky
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
pogoda dobiła wszystkich
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Na niedizele po południu ja chętnie ale jutro dam znać o której będę wolny
-
09.03.2014 Chociwel - 12:00 Hamownia
Jakieś ciekawostki? Wykresiki?