Treść opublikowana przez Trooky
-
09.03.2014 Chociwel - 12:00 Hamownia
Ktoś był? bo ja miałem mecz i nie dałem rady zajechać
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Można cos na przyszly weekend albo w tygodniu, jakaś środa?
-
09.03.2014 Chociwel - 12:00 Hamownia
Damn, chyba muszę poprzestawiać plany
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Już dość było stresów
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja, dałem dziewczynie pojeździć moim autem, aby się oswoiła, i dopiero jak uciekliście to mi powiedziała że ktoś audi przejeżdżał....
-
Wiosenna klubowa korekta lakieru
Daveworkz, a jest możliwość zapisania się ale ugadania terminu jakoś za miesiąc czy 2...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja odpadam ale w tygodniu wieczorem jak najbardziej
-
Grillowanie z okazji odwilży 9.02.14 13sta chociwelska
Ja lece przez podjuchy>struga wiec mozna sie gdziec umowic..
-
Grillowanie z okazji odwilży 9.02.14 13sta chociwelska
Ja dziś grzecznie pracuje cały dzień i noc
-
Grillowanie z okazji odwilży 9.02.14 13sta chociwelska
Napisałem tam to i tu napisze, ja również się pojawię i już się nie mogę doczekać zobaczenia 200
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
i Juz ci zazdroszcze
-
Panowie z zachodniopomorskiego - proszę o pomoc!
Może jeździł tylko do tyłu
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Nikt z nas nic nie pstrykał, na facebooku są jakieś fotki https://www.facebook.com/events/1402260163352891/?fref=ts Ja będę miał zdjęcia od kolesia tylko musi je wrzucić na server
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dajcie znać na telefon o której i gdzie jakby było jutro, jak w niedziele to sobie sprawdzę ---------- Post dopisany 28-12-2013 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 23:12 ---------- https://www.facebook.com/events/1402260163352891/?notif_t=plan_user_invited może to?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Jak będe w Szczecinie to chętnie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A wcześniej miałeś z drugiej strony?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
jak to się mówi "kto bogatemu zabroni" A macie jakiegoś pompiarza ogarniętego w szczecinie co by koncówki wtrysków wymienił i sie całą operacją zaopiekował?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Szkoda ze teraz... ale jak wybadacie to ja chetnie tez bym sie skusił na przyszly sezon
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Prawda jest taka że jakby ludzi ustawili sie w grupkach przy autach i poczekali 20 minut to policja by odpuściła... Jak zaczeli robić burdel to też na miejscu policji robił bym im na złość
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Mecromon, wybacz faktycznie zapomniałem oddać. Będę miał go w schowku jak coś.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dzięki za zlocik, szkoda że nikt nie zyskał a niektórzy nawet potracili
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Moze bedzie ktos kto sie nie ujawnil
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Nie tam to mi umyją a ja nie bardzo lubie jak robi to ktoś inny...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
No to świetnie w takim razie do 10... Problem w tym że na ciśnieniowej moje auto sie juz nie myje i nie bardzo mam pomysł co z tym zrobić...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dobra, to pionierow. Gdzina 10 ? Czy wczesniej?