Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panowie z zachodniopomorskiego - proszę o pomoc!


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Na dniach tzn. jutro lub w czwartek jadę do Stargardu Szczecińskiego oglądać A4 B8 i potrzebowałbym pomocy oczywiście odpłatnie za poświęcony czas.

Czy ktoś z Was lub waszych znajomych zna jakiegoś mechanika lub zna sprawdzony serwis samochodowy w Stargardzie Szczecińskim aby mógł sprawdzić dokładnie auto?

Możliwe, że ktoś z Was zna się na oględzinach auta, posiada miernik lakieru i wie jak dobrze auto sprawdzić przed kupnem?

Będę wdzięczny za pomoc!

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to auto z któregos z komisów -kobylanka ./zieleniewo to ja bym tam nawet roweru nie kupil.ulepy. w stargardzie komisaze dobrze zyja z warsztatami.juz lepiej zalatw sobie spr.auta przed zakupem w aso krotoski i cichy w szczecinie na struga.tam nic nikt nie moze ukryc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to auto z któregos z komisów -kobylanka ./zieleniewo to ja bym tam nawet roweru nie kupil.ulepy. w stargardzie komisaze dobrze zyja z warsztatami.juz lepiej zalatw sobie spr.auta przed zakupem w aso krotoski i cichy w szczecinie na struga.tam nic nikt nie moze ukryc.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za miłe chęci lecz się rozczarowałem po otrzymaniu numeru VIN tego pojazdu.

Niby ogłoszenie prywatne, lecz coś mnie tknęło i sprawdziłem nr tel w googlach, okazało się ze taki sam numer tel widnieje na tej stronie: Auto handel "Dodger" Komis samochodowy Morzyczyn, Zieleniewo, Stargard Szczeciński, Kobylanka. Sprzedaż, skup i zamiana. Kredyty.

Na ogłoszeniu jest: Audi A4 44900.00 PLN. STARGARD SZCZECIŃSKI - otoMoto.pl przebieg na dzień dzisiejszy 179 tys. km. Po konkretnej weryfikacji numeru VIN okazało się, że to auto:

HISTORIA POJAZDU

LICZBA WPISÓW: 2

Data Przebieg Lokalizacja / Źródło Szczegóły

2012-10-19 190 641 km System Aukcji Pojazdów Poleasingowych ZGŁOSZONO PRZEBIEG POJAZDU

Czyli 1,5 roku temu miało ponad 190 tys. a na dzień dzisiejszy ma zaledwie 176 tys. w tym momencie zrezygnowałem z zakupu tego auta i nie jechałem go nawet oglądać, bo Bóg wie co jeszcze z nim nie było tak przez te 1,5 roku w naszym kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz tyle czasu zmarnowalem na tych komisach ogladajac te ulepy ze....w zach.pom nic ciekawego nie ma.mój tesc jest tez na etapie szukania auta z a4 b8 juz zrezygnowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArTh00r proponuję Ci wybrać się za naszą zachodnią granicę lub ewentualnie najpierw poszukać na autoscout24.de lub mobile.de

I najlepiej od prywatnego nie z komisu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo o co ci chodzi

Estem tego samego zdania:wink:

no tera to ja rozumiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArTh00r proponuję Ci wybrać się za naszą zachodnią granicę lub ewentualnie najpierw poszukać na autoscout24.de lub mobile.de

I najlepiej od prywatnego nie z komisu. :wink:

Owszem, ale to też nie jest regułą. Prywaciarz - może okazać się małym handlarzyną, który ma mini komis przy swoim warsztacie - taki przykład sam nie raz doświadczyłem osobiście - a niemiaszki potrafią czasami więcej kłamać niż turki z komisów.

Tak czy inaczej warto jest bujnąć się po Niemcach - z tym, że dobrze jest mieć parę alternatyw przygotowanych przed wyjazdem po konkretne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto sprawdzić komisy przy serwisach w niemczech, ceny owszem trochę wyższe, ale jak byłem po swoją w wolfsburgu to ładne sztuki stały i było z czego wybierać. Auta pewne o tyle, że możesz zobaczyć historię i szanse zaskoczenia są mniejsze.Czekałem na dokumenty wywozowe swojej i oglądałem auta stojące na placu to nie znalazłem ani jednego auta w takim stanie jak w naszych komisach(czyli bezwypadkowe składane z trzech)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jesli szukasz b8 do 45 tys to życzę powodzenia... Niestety za dobry egzemplarz z realnym przebiegiem i historia oraz oczywiscie nie lepiony musisz liczyć co najmniej 50k a jak chcesz to ja Ci moją sprzedam ale to juz na priv pisz do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...