Treść opublikowana przez MichauS
-
Polecane opony letnie
Latam na sessantach już 3 sezon ok30tys zrobione, zużycie ok 40% wiec jeszcze 4 sezon przelatają spokojnie. Po przeczytaniu przywołanych wcześniej postów zacząłem regularnie sprawdzać jak wygląda sprawa od wewnątrz koła. Nic się nie dzieje. Ważnym przy tych oponach jest pilnowanie zalecanego ciśnienia( str www vreda). Co do samej opony to jestem bardzo zadowolony. Świetnie odprowadza wodę, nawet przy wjechaniu w kałużę nie straci przyczepności, co do głośności to nie widzę różnicy poprzednio miałem contisport3. Osobną kwestią jest fenomenalny wręcz wygląd opony, ale to osobna kwestia. Podsumowując kolejnym kompletem opon z całą pewnością będzie sessanta.
-
Jaki klucz dynamometryczny wybrać?
Dzięki za podpowiedź
-
Jaki klucz dynamometryczny wybrać?
Przepraszam ze się podepnę pod temat. A co byście polecili do użytku amatorskiego tak do 300 zł czy jest coś godnego polecenia czy lepiej odpuścić ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki automat do kawy?
Nie ma sprawy po to jesteśmy aby sobie pomagać. Mam nadzieję ze żona będzie zadowolona a co za tym idzie i mąż. pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki automat do kawy?
Prowadzę kawiarnię a poza tym kawa to moja miłość i uzależnienie wiec coś o tym wiem. Powiem tak o gustach się nie dyskutuje wiec każdy ma swoją ulubiona. Jakbym miał coś polecić to zdecydowanie lavazza top class mieszanka arabiki i robusty co daje moim zdaniem idealny lekko czekoladowo orzechowy posmak. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki automat do kawy?
Myśle ze będziesz zadowolony. Ważne jeszcze jakie ziarno kupisz i jak ustawisz młynek. Przy ustawianiu kieruj się tym by pianka na kawie(crema) miała czekoladowo orzechowy kolor. Za ciemna to zbyt drobne mielenie. Zbyt rzadka i jasna to zbył grube mielenie. Nie wiem ile kaw dziennie pijecie ale lepiej ziarno trzymać w szczelnym najlepiej szklanym pojemniku a do młynka wsypywać w miarę na bieżąco. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki automat do kawy?
Minuto to w zasadzie jedyny wybór za 2 tys. Ale rozsądna Jurę kupisz za 3 tys np model jura c65 silver Platin Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki automat do kawy?
Zdecydowanie polecam ekspresy Jura. Jest to zdecydowanie inna liga jak bosch philips czy podobne. Sprzęt jest w pełni serwisowalny po okresie gwarancji a nie jak pozostałe do wyrzucenia. Przy wyborze patrz aby spieniacz do mleka był na zewnątrz tzn nie zasysał mleka do środka. Zdecydowanie łatwiej umyć i nie trzeba używać specjalnych środków. Tanie nie są. Jeśli zależy ci na jakości kawy lepiej dołożyć i kupić Jurę ewentualnie saeco. Pozostałe to zabawki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
Też używam tego impregnatu polecam po jakimś miesiącu powtórzyć impregnację i wtedy już na 5-6 miesięcy masz spokój.
-
toyota avesis 2.2 170KM
Miałem podobneobjawy i niestety był to dpf a ścislej niedokończona procedura regeneracji wtedy auto jest wyraźnie słabsze i niechętnie wkręca się na obroty a do tego kopci na biało ze aż wstyd. Pomogła procedura serwisowa czyszczenia filtra. Niestety problem powrócił po około 40 tysiącach. Wtedy trzeba było wymienić filtr. Miałem przebieg około 250 tys jak zaczęły się takie problemy.
-
toyota avesis 2.2 170KM
Jesteś pewny ze to jest ori moc bo z tego co mi wiadomo silnik 2,2 d-Cat miał 177km i był montowany od 2006 roku.
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
Zamykanie schowka z centralnego wymaga kodowania bo jak kupiłem auto i dałem na przegląd to w Aso mi włączyli ta opcje.
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
I to im czystsze auto tym więcej nasraja. A mówią, że tylko ludzie potrafią być wredni. ..
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
W Toyocie miałem syrene alarmu podłączona pod klakson. Umarłego obudzi. Jak będzie trochę wolnego czasu to tez chce tak podłączyć.
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
Jak z Francji to może ktoś zrzucal zderzak, tam często są otarcia itp...
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
Niestety u nas często ludzie z zazdrości są w stanie zniszczyć czyjąś własność. Zostawiłem auto na 10 min przy stacji i znalazłem na siedzeniu śmieci z maka. Ktoś chciał być fajny i tyle. Wykupilem ubezpieczenie i śpię spokojnie. Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka A co do świateł to masz jakoś dziwnie bo cały reflektor powinien być przykręcony od frontu zderzaka a nie od tyłu. Może ktoś montowal lampy do zderzaka przed wrzuceniem na auto i stad ta różnica Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
W sumie racja Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
Ja uzyskałem info ze nie dobrze jest smarować te elementy smarem który zostaje lepki, bo osiadajacy kurz i piasek działa jak papier ścierny... a czy ma ktoś info odnośnie hydrauliki dachu - czy trzeba wymieniać olej? W serwisie pytałem to twierdzą że układ bezobslugowy Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
Wcisneli mi ori zestaw za jakieś 159 zł do dachu i mówiąc szczerze wstyd się przyznać. Efekt jak po 10 sekundach pracy przechodzącej myjni bezdotykowej. Tam było coś co miało wyczyścić i drugie co miało zaimpregnowac ale tylko miało. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
A4 Cabrio S-Line Avus Pearl Metallic: Matee: CZERWONE koła na zimę :)
Gratuluję autka, życzę bezawaryjnej jazdy, a do konserwacji dachu moim zdaniem nie ma lepszego jak 303 fabric guard. Ja tym konserwuję od 1,5 roku i zabieg powtarzam co ok. 5-6 miesięcy. Z sonaxa tez nie byłem zadowolony, już po miesiącu nie działał
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Często widuje ładne czarne b7 cabrio pod salonem toyoty na mieszka. Chyba coti -ego
-
A4 B7 s-line s-tronic 7-biegowa skrzynia duzo pali
Przy FWD z tego co mi wiadomo był Multitronik czyli bezstopniowa skrzynia z 7 "wirtualnymi biegami". A co do spalania to sprawdź ile pali faktycznie bo to nie koniecznie musi zgadzać się z faktycznym zużyciem
-
Naprawa rantu felgi uszkodzonego przez krawężnik
W kamieniu jeśli mówimy o Tomku Adamczaku to ja tez u niego robiłem i mogę z czystym sumieniem polecić. http://www.naprawafelg-kamienpomorski.pl/
-
Jakie produkty wybrać ?
Wyglada to tak jakbyś puścił mgiełkę sprayem na lakier. Jak przejedziesz ręka po lakierze to w jednym miejscu jest taki jakby delikatnie ziarnisty.
-
Jakie produkty wybrać ?
Po przeczytaniu wielu wątków na temat odnowy lakieru mam mały mentlik w głowie. Na lakierze w niektórych miejscach mam taka jakby delikatną kaszę. Jakich produktów użyć, aby spolerować te miejsca i lakier był ładnie gładki. Dodam że generalnie cała karoseria jest w dobrym stanie nie ma rys czy odbarwień. Proszę o pomoc w doborze kosmetyków.