Treść opublikowana przez MichauS
-
Moje prace
Robota która kolega robi to wprost mistrzostwo świata. Wiec może nasz Mistrz wybierze sie w jakies turnee po kraju ... [emoji1]
-
Moje prace
Przed przeczytaniem tego tematu wydawało mi sie ze pasta tempo i podobne środki z marketu są nawet spoko i ze mam ładne i błyszczące auto. Mniej więcej w połowie zdałem sobie sprawę w jakiej nieświadomości trwałem przez z te lata i ile mam jeszcze do zrobienia. Po przeczytaniu do końca nasunęła sie myśl ze przecież ze Szczecina do Lublina nie jest wcale tak daleko. Twoja robota to poprostu dzieło sztuki. Do tego super foty i relacje
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Jeszcze raz gratuluje Autka i życzę przyjemnej i bezproblemowej jazdy.
-
Naprawa/regeneracja pomp wtryskowych
W policach u krynskiego robiłem pompę i wtryski do tdci forda i powiem tak jedynie odstawić do nich auto i odebrać naprawione bo inaczej wszyscy winni wokół.
-
Jaki minimalny rozmiar kół do s-line ?
Stalowa nie wejdzie musi być Alu i ty tylko niektóre wzory
-
jak wygląda egzamin na wózki widłowe ?
a ja robiłem "kurs" w 8 godzin egzamin był pro forma bo zanim oddaliśmy testy już wypisane były certyfikaty. Oczywiście wszyscy zdali. Wiec wszystko zależy czy robisz kurs czy uprawnienia
-
Polecane opony zimowe
2 sezony i kormorany były tak sparciałe ze poszły do śmieci. Co prawda opony od auta dostawczego wiec może różnią sie mieszanka ale i tak drugi raz nie zaryzykuje.
-
Polecane opony zimowe
Dunlop winter sport 3d w rozmiarze 205/55/16 miałem w avensisie dcat i byly to jedne z lepszych opon zimowych na jakich jeździłem.
-
Jaki minimalny rozmiar kół do s-line ?
Rozmiar kół (felg) nie ma raczej nic wspólnego z pakietem Sline. Pytanie tylko jakie masz hamulce. Do 320 podejdą tylko niektóre rodzaje ori alu 16`` o 15 i stalowych 16 można zapomnieć.
-
Jakiej firmy szyba przednia?
Jeśli miałbym wybrać z tych dwóch to tylko pilkington, nordglas bardzo szybko się rysuje. Natomiast jeśli w grę wchodzi saint gobain to moim zdaniem najlepsza opcja, odporna na uderzenia i po przebiegu ok 50tkm nie widać rys od wycieraczek. W nordglasie po 10tkm już masz wyraźne ślady op piór.(wycieraczki wymieniane na bierząco więc napewno to nie powód)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, jakie ceny? Rozrząd do 2,0 tfsi BWE - komplet Olej Motul xclean+ 8100 5w30 5litrów Płukanka Motul
-
Klima W Cabrio
Witam, jak ustawię klimę na określoną temperaturę przy zamkniętym dachu i otworzę dach klima zmienia wartość temperatury przeważnie o 1 stopień do góry, jak zamknę dach temperatura wraca do wartości ustawionej. Czy tak jest również u was? Czy jednak u mnie coś fiksuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
u mnie był kotecek sąsiadów który ciągle szczał mi na auto, aż pewnego pięknego dnia zwabiłem go na podwórko jak podszedł to zarzuciłem na niego duży karton. Tak, że był nim przykryty i przez dłuższą chwilę waliłem ręką w ten karton, tak spanikował, że do dziś omija szerokim łukiem to miejsce.
-
Jakiego quada wybrać?
Mam od paru lat outlandera 800max. Maszyna pierwsza klasa radzi sobie w każdych warunkach. Tylko nie ma szans przy tym budżecie. Za taka kwotę możesz myślec o lepszej zabawce a nie o porządnej przeprawowce. Kwota o której piszesz starczy na komplet opon i może na wyciagarke.
-
Przyciemnianie szyb w cabrio
Tego sie wlasnie boje ze będzie wyglądało lipnie. Chciałem to zrobić żeby przy zamkniętym dachu nie było widać co leży na siedzeniu z tyłu.
-
Przyciemnianie szyb w cabrio
No wlasnie nic nie znalazłem.
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
U mnie czepił sie ze nie ma świateł z tylu juz pojawił sie banan na twarzy diagnosty a tu wystarczyło przeliczyć z drl na mijania i czar prysł. Sent from my iPhone
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
To ja jestem trzeci. Moje cabrio 2.0T z 2009 z przebiegiem 86tkm wyniosło prawie 20tys euro a można było kupić juz za 15. Ale czy warto ??? Szczerze mówiąc to bezcenne było usłyszeć na przeglądzie rejestracyjnym nie ma sie do czego przyczepić ani grama luzu. W serwisie przy przeglądzie tez same pozytywne opinie i po prawie roku użytkowania żadnych kosztów poza paliwem:) to nazywa sie święty spokój. I jest to bezcenne uczucie. I tego życzę takze pozostałym właścicielom swoich wymarzonych aut. Sent from my iPhone
-
Przyciemnianie szyb w cabrio
Chciałbym przyciemnić szyby w mojej a4. Mam dwa dylematy, czy nie będzie problemu z naklejeniem folii na szybę w dachu bez jej wyciągania? Drugi temat to szyby boczne. Przednich nie mogę ruszyć ze względu na przepisy, natomiast jak ściemnię tylko małe tylne to boję się, że przy złożonym dachu będzie to dziwnie wyglądać. Co wy na to? Może ktoś ma już tak zrobione i się podzieli opinią i doświadczeniem a może nawet jakąś fotką. Z gory dzięki za pomoc.
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Dla jednego tanio dla drugiego drogo. Skoro nowy właściciel pisze, że było warto zapłacić to uszanuj to i pozwól cieszyć sie samochodem. Ja podobnie jak kolega uważam ze lepiej zapłacić troszkę więcej i spać spokojnie, mieć gwarancje itp niż kupić tanio i codziennie rano przed wyjazdem zastanawiać się czy odpali. Sent from my iPhone
-
[B7 BRB] mój nowy używany nabytek b7 prosto z salonu Audi
Gratuluję zakupu, a co do ceny to lepiej zapłacić więcej za pewne auto, niż kupić okazyjnie bezwypadkowego zlepa z minimanym stanem licznika a przebiegiem 400tkm. Na świecie nie ma sprzedawców dopłacających do auta. Niemcy też nie sprzedają dobrych aut za bezcen. Tylko wymęczone sztuki sprzedawane są za małe pieniądze trafiają do polski Franek z 3 zrobi jedną bezwypadkową, dołoży parę tysi i na allegro. A potem mamy tematy typu " Uwaga na tą A4 " itp... Jeszcze raz gratuluję zakupu i życzę szybkiego odbioru no i oczywiście przyjemnej i bezawaryjnej eksploatacji.
-
Felgi do B7 320mm
Ok dziękuje za info. Chyba faktycznie uderze w jakies 17" i będzie pewnie i bez problemu. Sent from my iPhone
-
Felgi do B7 320mm
Ok dzieki Sent from my iPhone
-
Felgi do B7 320mm
Z tego co ja zgłębiałem temat to tylko Alu i to dwa lub trzy wzory. Stalowki Ori 16" nie wchodzą. Sent from my iPhone